Skocz do zawartości

Moje akwa 260L


LabeoFrenatus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moje 260L zaopatrzone jest w piękną obsade: :mrgreen:

LabeoFrenatus x3

Żałobniczka x8

Danio x3 (juz ze starości z 10 umarło :| )

SumRekini x4

SumikSzklisty x1

KirysnikCzarnoplamy x3

ŚwiecikKongolański x4 (2 samce , 2 samice)

Kosiarka x6

ZbrojnikNiebiski x1

Dwa ślimaki hodowlane nie znam nazwy ( jak kupiłem nowe roslinki to na gape doszły ) :kwiaty:

 

 

Temperatura to 24*C

PH - nie znam nie mam miernika a wujek mówi , że to niepotrzebny wydatek.

Światło - 3x 24V jedna spalona w poniedziałęk kupuje nową (w dzień) , 3x 12V blue (w nocy)

Filtr - Aquael FZN3

napowietrzanie - rura z której wylatuje powietrze

 

 

PS:Akwa wbudowane w barek ( wbudował wujek ten od roślin ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiekny ten żólty Łabeo!!!!! znaleźć takiego w sklepie graniczy z cudem ;)

Mieszkam w Łowiczu wiec miałem szczescie , że znalazłem żółtego tak wogule mam szczescie , że Labeo wogule było u mnie w sklepie. Miałem kupic 5 ale kasy nie starczyło :|

PS:Wszystkich w sklepie było pięć xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy słabiutkie.Ogólnie akwarium wydaje się być żółte, nie wiem czy to wina aparatu. Żwirek lepiej wygląda jednokolorowy, niz biało-czarny. Z tyłu masz jakąś fototapetę?

Światło - 3x 24V

Czyli teraz masz 48W w 26L. Nieciekawie i dlatego tak ciemno i żółto. Uzupełnij jeszcze dane o akwarium

viewtopic.php?f=22&t=1937 bo taki lekki nieład panuje w twoim 1 poście. Wypisz wszystko, łatwiej będzie wtedy się wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy słabiutkie.Ogólnie akwarium wydaje się być żółte, nie wiem czy to wina aparatu. Żwirek lepiej wygląda jednokolorowy, niz biało-czarny. Z tyłu masz jakąś fototapetę?

Światło - 3x 24V

Czyli teraz masz 48W w 26L. Nieciekawie i dlatego tak ciemno i żółto. Uzupełnij jeszcze dane o akwarium

viewtopic.php?f=22&t=1937 bo taki lekki nieład panuje w twoim 1 poście. Wypisz wszystko, łatwiej będzie wtedy się wypowiedzieć.

Mam fototapetę , żółty od aparatu ok uzupełnie ale nie dzisiaj bo cos mnie sen łapie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o zakupie 2 lub 3 krewtek filtrujących i ok.5 sumików szklistych niestety kupiłem tylko dwa poniewaz w jednym sklepie jeden kosztował asz 15zł , a w innym było tylko dwa ale po 8zł. Więc w tym co było dwa kosztowały tyle ile w tym drugim jeden. Jak dojdą do tamtego po 8zł to dokupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujka nie słuchaj, zrób je po swojemu, nie tak jak ktoś chce, bo odnoszę wrażenie, że zbiornik nie jest twój.No to jak jest twoje, czy wujek ci je kopsnął?

Wujek brał rośliny , a PH mi poprostu odradził. On mi pomagał ponieważ mam już od dwóch lat , a jak byłem młodszy nie wiedział jak zrobić wszystko.

I jeszcze dam fotki z zasadzonymi Roślinami:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie jaką ma barwę bo żółte, aż w oczy razi, zamiast fototapety daj jakieś czarne tło z worka, brystolu. Ja bym popracował nad oświetleniem żeby było 0,5W na litr. Wtedy masz więcej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...