Skocz do zawartości

Kilka pytań dotyczące nowego akwarium.


dawid xd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam do Państwa kilka pytań.

Mam zamiar kupić akwarium na allegro (akwarium,pokrywa,grzałka,filtr). Do wydania mam około 250zł ( z przesyłką).

 

Czy w ogóle opłaca się na allegro kupić?? Jeśli tak to 60 czy 72l lepsze??

Na razie chcę kupić akwa z grzałką i filtrem. Za jakiś czas uzbieram pieniądze i kupie coś lepszego.

 

Do akwarium chciał bym wsadzić :

6-7 neonów

6-7 gupików

2-3 kirysy

1 glonojad

2-3 mieczyki lub 2 brany

 

Czy to dobra obsada???

 

Jeśli temat jest nie w tym dziale co trzeba, to proszę o przeniesienie do odpowiedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ogóle opłaca się na allegro kupić?? Jeśli tak to 60 czy 72l lepsze??

Zależy na co chcesz je przeznaczyć. Jeżeli różnica cen jest nieznaczna, to jasne, lepiej wziąć większe.

Czy się opłaca? To zależy jaki filtr, itp. Myślę, że w zoologicznym wyszłoby w podobnej cenie. Kto wie, może i taniej.

Do akwarium chciał bym wsadzić :

6-7 neonów

6-7 gupików

2-3 kirysy

1 glonojad

2-3 mieczyki lub 2 brany

To jest do działu obsad, ale od razu powiem, że neonów nie trzyma się po siedem, a od dziesięciu przynajmniej.

gupiki mogą być, o ile 2 samce i cztery samice, i o ile będziesz potrafił potem kontrolować ich ilość.

Glonojad, to dość ogólne pojęcie. Często kupuje się małe rybki, które potem wyrastają ze swoich akwariów. Ja bym poleciła tu z pięć otosków.

Kirysków tez jest wiele, musisz się zdecydować na jakiś gatunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jakieś akwarium 70l.

Ale jakieś wysokie mi się wydaje.

http://allegro.pl/zestaw-akwarium-70l-p ... 75120.html

 

Mogli byście mi dać link do 70-72l akwarium do 250zł ( z przesyłką). Bo nie mogę znaleźć a jakieś wysokie są. Czy się zrobią niższe jak się założy pokrywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...