Jump to content

Które z moich rybek podgryzają inne?


Recommended Posts

Witam!

Mam w akwarium gupiki, danio, mieczyki, neonki, molinezje złote, piskorki, kiriski, glonojady, krewetkę, razbory klinowe, miniaturkę raka i jeszcze parkę rybek dołączonych na zdjęciu. Ostatnio coś zaczęło podgryzać gupiki, danio a wczoraj mieczyka. Czy winowajcą jest rak ok 3cm czy może rybki ze zdjęcia?

Link to comment
Share on other sites

akwarium jest duże ale nie wiem ile dokładnie litrów bo je dostałem:) Co do danio to wątpię ponieważ są one od początku z gupikami a ostatnio właśnie rak doszedł.

A policzyć nie możesz? :D Podaj wymiary ;) W takiej zupie rybnej jaką masz teraz każda rybka może być potencjalnym agresorem

Link to comment
Share on other sites

Witam

akwarium jest duże ale nie wiem ile dokładnie litrów bo je dostałem:)

Proszę weź miareczkę i zmierz zewnętrzne wymiary akwarium i tu podaj, może być w kolejności długość, szerokość, wysokość. Mając te dane będziemy w stanie wyliczyć pojemność Twojego baniaczka.

 

EDIT

Waaaakekekeke Natalia1984 była pierwsza :)

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak: jestem spokojnym człowiekiem i dość cierpliwym ale jak pojechaliśmy ze znajomymi do Anglii do pracy i mieszkaliśmy na 70m2 w 15 osób to po miesiącu chciałem wszystkich zamordować. Wnioski wyciągnij sobie sam ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...