Jump to content

Jaki jest dobry filtr wew. na 112l????

djmoniska
 Share

Recommended Posts

Spodziewam się że będziecie pisać że mam kupić kubełkowy, i wiem o tym że jest najlepszy do takiego litrażu, ale niestety kupienie takowego się odwlecze, i chciałam między czasie kupić wewnętrzny w miare tani ale i w miare dobry. Na razie mam aquael fan 1, aha i nie polecajcie kaskadowego(nie będę przerabiać pokrywy)

ale niestety kupienie takowego się odwlecze,

Kwestia finansowa? Bo jeśli tak to do dobrego filtra wewnętrznego do tego litrażu wystarczy dodać 30-40zł i mamy już porządną kaskadę, lub chiński kubeł... Może lepiej dozbierać i dołożyć, niż płacić dwa razy. ;)

FAN1 można używać z powodzeniem w... 25l, bo już w 54l przy większej obsadzie nie wyrabia.

Z filtrów wewnętrznych śmiało mogę polecić filtry Aquael Turbo 660 i 1100, ale bardziej zachęcam do kupna samej pompy Aquael Circulator 660, lub 1100 i dużej gąbki.

Oczywiście duże filtry wewnętrzne psują estetykę... ale lepsze to niż woda słabej jakości. ;)

Co do kubła najtańszy to ok 110zł.

Dopłać i kup kubełek. Ten co pokazałaś wychodzi drogo u tego sprzedawcy. masz link do kolesia co sprzedaje taki sam też za 120zł tylko że już razem z wysyłką:

http://allegro.pl/ag140-filtr-zewnetrzny-do-akwarium-1000l-hw-302a-i1457145177.html

PS. Nikogo nie reklamuję, tylko sam się rozglądam za czymś takim i trafiłem na tą aukcję.