Skocz do zawartości

Pielęgnica Papuzia jest agresywna?


Sum rekini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Papuzich nie hodowałem, ale to co czytałem i słyszałem to papuzie nie są agresywne, a zjadają wszystko to co im wpadnie do pyszczka.

Na suma rekinio masz za małe akwarium. Co do pozostałych rybek to zależy od ich ilości, a tego nie podałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja teściowa dostała ode mnie papuzią na jakas tam okazje, jest juz do rosła i nigdy nie tykła zadnej ryby, no jedynie co to goni kirysa po dnie, bo wie ze on znajduje jedzenie i go przegania.

Jest hodowana z brzankami, gupikami, neonkami, danio i jeszcze zadnej nie stala sie krzywda.

Aha i nie wierzyc w to co o tej rybie gadaja w sklepach zoologicznych bo to całkowita nieprawda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znajomy sprzedawca w sklepie mówił,że mieczyki to na 100% pożre więc nie wiem.Myślę,że jak się trzyma jakąś rybę od początku nawet z małymi rybami to się przyzwyczają,przynajmniej u mnie tak jest.

 

Skalary nie ruszają tylko tych neonków,które od dawna są w akwarium a nowe zjadają.

Podobnie Sum rekini,który od małego(3-4cm) nie rusza neonków i nawet teraz gdy ma 15 cm nic im nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja papuzią nie kupiłam jak była mała i była dosc sporych rozmiarów. Może tez zalezy od hodowcy, bo gdy ja rybe kupilam byla z innymi, a jak chodze po sklepach to papuzie trzymane sa same bądź z groźnymi rybami, wiec jak wpuszczaja przypuścmy neonki zamiast suchego, czy ochotki, to maja wyzerka i się ucza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...