Skocz do zawartości

Jak wy to widzicie:)


kloc270
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam akwarium 112l w którym mam parę Akar błękitnych 5x Kirys pstry, parę zbrojnikow niebieskich i harem 1+3 barwniaka czerwonobrzuchego . W lipcu kustod sobie akwarium 300 -400l a że nie chciałbym długo czekać to juz do tego akwarium chciałbym wpuścić (co chce zacząć przygodę w Malawi) harem 1+3 acei oraz 1 +3 saulosi i moje pytanie brzmi czy tym ryba nic spd nie stanie do czasu zakupu nowego akwarium ps. Zajmuje się Akwarystykom od 2003 roku czyli 7 lat pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Zajmuje się Akwarystykom od 2003 roku czyli 7 lat pozdrawiam:-)

 

Pytanie, zajmujesz się akwarystyką czy masz akwarium? Bo to jest bardzo duża różnica.

 

Osobiście bym poczekał do lipca, kupił nowy zbiornik i odczekał kolejny miesiąc, dopiero potem bym zamawiał rybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmuje się a tak do tematu nie chce czekać do lipca w pysiami jak teraz kupię to mi trochę urosną a jest okazja f1 saulosi i f0 acei

Nie rozumiem założonego tematu. Podjąłeś już decyzję o zakupie i nie czekasz na rade tylko żeby ktoś Ci przytaknął.

 

A wiec kupuj te F0 i F1, niech Ci zdrowo rosną i się rozmnażają. Żebyś nie miał problemów z pysiami.

 

Takiej odpowiedzi oczekiwałeś?

 

A takie pytania.

A co będzie jak zakup nie wypali?

Wiesz że ryby rosną i rozwijają się tak samo jak dzieci? Najintensywniej na samym początku i od warunków początkowych zależy ich dalszy rozwój?

 

Wybacz, Twoje rybki Twoje akwarium - zrobisz jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybom może stać się krzywda, ba jestem przekonany że się stanie.

Ryby z Malawi wymagają dobrej filtracji, z takim przerybieniem nie jesteś wstanie tego zapewnić. Parametry wody ulegną zmianie na gorsze, choć śmiem twierdzić, że i teraz nie masz ich pewnie zbyt korzystnych. Walki o terytorium to będzie jakaś masakra, Barwniaki, Akary, 2 haremy pyszczaków :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...