Skocz do zawartości

Jaka ceramika?


Hubi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Mam filtr AquaSzut Junior Plus N 500:

http://www.zoologiczny.sklep.pl/Aqua_Sz ... 3_22___252

przez rok, poza gąbką miałem w nim węgiel w woreczku. Węgiel się kończy i chcę zakupić ceramiczne pierścienie. W filtrze mam nadzieję wiecie jakie otwory. Pytanie jaki rozmiar ceramiki, by nie szła do silnika, a może w tej siateczce? :help::help::help::help::help::help::help::help::help::help::help::help:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Węgiel przez rok?

 

Węgla używa sie tylko okazjonalnie , żeby usunąć z wody np. leki po zakończonym leczeniu. Właściwości węgla kończą sie po około 2 tygodniach.

 

Jakakolwiek ceramika w tym układzie poprawi wydajność bilogiczną twojego filtra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Węgiel wymieniałem co 2 tygodnie.

Czyli wyciągałeś z wody wszystko co potrzebne dla roślin, ryb itp :D

 

viewtopic.php?p=97863#p97863

 

 

:help::help::help::help::help::help::help::help::help::help::help::help::help::help::help::help: :aniol_diabel:

Ja bym dodał jeszcze kilka emotek. Teraz jest słabo widoczne :!:

 

 

poza gąbką miałem w nim węgiel w woreczku.:

Powiedz, że w foliowym :D To padnę ze śmiechu na zawał i będziecie mieć spokój :D

 

Pytanie jaki rozmiar ceramiki, by nie szła do silnika, a może w tej siateczce?

Najtańsza. Rozmiar maja z reguły taki sam. Bez siateczki, szkoda zachodu. Pamiętaj tylko aby ją wypłukać przed włożeniem do filtra, bo inaczej zrobi Ci się na chwilę biała woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam filtr AquaSzut Junior Plus N 500:

http://www.zoologiczny.sklep.pl/Aqua_Sz ... 3_22___252

przez rok, poza gąbką miałem w nim węgiel w woreczku. Węgiel się kończy i chcę zakupić ceramiczne pierścienie. W filtrze mam nadzieję wiecie jakie otwory. Pytanie jaki rozmiar ceramiki, by nie szła do silnika, a może w tej siateczce? :help::help::help::help::help::help::help::help::help::help::help::help:

Kup sobie bio - ceramikę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...