Jump to content

akwarium

Recommended Posts

ja mam 30l i mam tam 3x platka,2x gupik,2x miedzik.2xkirysek pstry,1xkirys albinos,1xbojownik,1x glonojad. troche dużo ale chyba oddam miedziki ;)

Ty oddaj wszystkie ryby zostaw tylko bojownika albo same gupiki

Na resztę ryb masz za małe akwarium!!

Nie licz że w 30 litrach można wszystkie jakie chcesz gatunki. Do małego akwarium tak jak poprzednicy krewetki lub bojownik (jak ci się on nie może podobać ? ) :D Ewentualnie :

neon zielony ( bo on jest najmniejszy) tylko samiec są ładniej ubarwione i nie będzie młodych :)

mikro razbora galaxy,

lub : drobniczki jednodniówki :)

Oczywiście razem rybek powyżej wymienionych nie trzymaj , tylko zdecyduj się na jeden gatunek.

neon zielony ( bo on jest najmniejszy) tylko samiec są ładniej ubarwione i nie będzie młodych :)

naprawdę ? bo ja myślałem że płci u simulansów nie da się za bardzo odróżnić, a na dodatek większość(jeśli nie 100%) jest z odłowu, bo ich rozmnożenie graniczy z cudem... chyba Ci sie pomyliło z gupikiem...

Nie licz że w 30 litrach można wszystkie jakie chcesz gatunki. Do małego akwarium tak jak poprzednicy krewetki lub bojownik (jak ci się on nie może podobać ? ) :D Ewentualnie :

mikro razbora galaxy,

lub : drobniczki jednodniówki :)

Oczywiście razem rybek powyżej wymienionych nie trzymaj , tylko zdecyduj się na jeden gatunek.

Miło by było gdybyś podał wymiary. Na neona zielonego to raczej z lekka za małe lub na styk (zakładając że jest to standardowe akwarium). Na Galaxy za małe.