Skocz do zawartości

Niestandardowe 450l


Madzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Palety sobie odpuszczę-nie dam sobie z nimi rady. A poza tym nie jest akwarium za niskie na nie? ;)

Ławicowe raczej też nie, milo by mieć ze 100 neonów ale średnio neon to 3 zł a żeby 300zł na same neonki wydawać to nieee... :D

Edit: A gdybym miała mieć ławicę to bez zastanowienia Rhodostomusy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wpuścił chmarę neona czerwonego oraz paletki :) i do tego jakieś glonojady zbrojnikowate no i krewecie

A nie za niskie na palety 30cm?

Spora powierzchnia dna to spore stadko kirysków lub piskorków lub bocji polecam.

I duża ławica jakiś drobnoustków lub prystelek barwnych, może inne mniej "pospolite" stadko zwinników lub bystrzyków.

Zawsze możesz pójść w malawi lub tanganikę ale na tym się nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w planach zrobienie akwarium u mnie w pokoju(który będzie w piwnicy (teraz mam na piętrze i strop nie wytrzyma)jeszcze nie wyremontowanej) 3m/1,5m/1,5m=3750l i nie wiem co by fajniej wyglądało roślinne/Tanganika/Amazonia/Azja/Malawi/jakieś pielęgnice/pyszczaki/wielogatunkowe/a może jezioro polskie, Jakie polecacie ?? i jaki osprzęt do niego(?) temp.powietrza ok.24C czy będę mógł dać tam grzybienie białe/trzcinę jaki filtr ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One to zbyt urodziwe nie są. Oczywiście według mnie. :D

Dużo kuszących propozycji, tylko szkoda że na piranie za małe. :P

Ile min. na pielęgnice Pawiooką? Bo doradzili mi gdzieś indziej ale jak tu się spytam to będe miała pewność.

edit:

Teraz poważnie myślę nad Pawiooką. Tylko jak wysoka ona rośnie?

Bo mogłoby być 200x57x40cm.

Ale w tedy było 35cm wody na nią więc już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...