Skocz do zawartości

ceny rybek w waszych miastach


niger1317
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z czystej ciekawości podejmuje temat. Jak kształtują się ceny rybek w waszych miastach. Ostatnio odwiedziłem pewien sklep z rybkami w Olsztynie i ceny mnie prawie obaliły na ziemie. Np. cena neonka innesa 8.50zł, gupik coś ponad 6zł. Zdziwiony byłem bo ceny rybek w

Kętrzynie to np. neon innesa 2zł, neon czerwony 2.50zł, gupiki koło 2.50zł. rozbory, żałobniczki, molinezje, skalary, mieczyki w cenach od 2.50 do 5zł. jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odwiedziłem pewien sklep z rybkami w Olsztynie

Jeżeli mówisz o zoologu w alfie, to ja też się załamałam jak zobaczyłam ceny nie tylko rybek ale i pokarmow. Najtańszy, w płatkach kosztował 9.99 zł a krewetki i żabki były tylko na zamówienie..

Najczęściej kupuję w Bartoszycach. tam też ceny nie są wymarzone, ale na pewno o połowę taniej niż w alfie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nastąpiła ciekawa zmiana cenowa i to raczej w większości zoologach, a mianowicie dawniej ładnie wybarwiony Gupik był nawet po 2zł a teraz to minimum 4-5zł (a tak niedoceniana rybka przez wielu akwarystów) natomiast np. Neon Innesa dawnej był po ok 5-6 zł a obecnie można już za 2-3 zł bez problemu kupić. Wy też to zauważyliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...