Skocz do zawartości

obsada-pasuje?


Berega
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HEJ

Byłabym wdzięczna za komentarz.

W moim akwa112 l pływa juz:

5 gupikow (2 samce ,3 samiice)

2 zbrojniki niebieskie

8 neonkow inessa

8 danio pręgowanych

Chciałabym dokupic jeszcze

4 kiryski pandy i

2 otoski

myslicie ze to wystarczy? i trzyma sie kupy

Podoba mi sie bojownik i czarna molinezja ,ale to już chyba nie pasuje do calosci.....,a może jeszcze pare krewetek red cherry...

Proszę o radę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ

Byłabym wdzięczna za komentarz.

W moim akwa112 l pływa juz:

5 gupikow (2 samce ,3 samiice)

2 zbrojniki niebieskie

8 neonkow inessa

8 danio pręgowanych

Chciałabym dokupic jeszcze

4 kiryski pandy i

2 otoski

myslicie ze to wystarczy? i trzyma sie kupy

Podoba mi sie bojownik i czarna molinezja ,ale to już chyba nie pasuje do calosci.....,a może jeszcze parę krewetek red cherry...

Proszę o radę :lol:

obsada zła więc od początku:

gupiki albo neonki i lepiej zostawić neonki ale w liczbie ok 20

danio ok i liczba taka niech zostanie

kiryski stadna 6 jednego gatunku to samo otoski ale masz dwa zbrojniki niebieskie więc otoski już nie pasują pandy mogą być(6)

krewetki ok ale ok 5-8 lepiej się czują w grupie a później się same rozmnożą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

a powiedzcie mi czemu nie moga byc i gupiki i neonki?jakos nie zauwazylam zeby sobie przeszkadzaly :lol:

co do otokow to sie zgodze moze jak kupie 6 pand +zbrojniki i te krewetki to za ciasno by sie zrobilo na dnie

Wiem ze neonki trzyma sie w lawicach ale az 20?Szczerze przyznam ze wole ich mniej,polowe tego za to wolalabym cieszyc oko tez innymi rybkami :oops:

A moze zamiast krewetek polecicie jakas parke rybek ktore niekoniecznie musza zyc w stadzie,a pasuja do reszty?

I jeszcze jedno,prawdopodobnie gupiki podgryzaja mi jedna roslinke,czy problem zniknie jak kupie im pokarm roslinny?Wczoraj wyprubowalam kawalek salaty pekinskiej(gdzies wyczytalam) sparzony zeby nie bylo :P ,i gupiki i danio zlecialy sie do niej,cos tam skubnely...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...