Skocz do zawartości

Zniknęły dwa dorosłe głupiki


Barmak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jesli nie masz pokrywy to na 100% gupiki wyskoczyly. Nie ma szans zeby jakas ryba zjadla gupika, ryba nie rozklada sie w ciagu 10s w akwarium. Nawet jesli inne ja podskubia to szkielet zawsze zostanie i jest on widoczny. jak juz mowilem szukaj wyschnietych rybek obok akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie masz pokrywy to na 100% gupiki wyskoczyly. Nie ma szans zeby jakas ryba zjadla gupika, ryba nie rozklada sie w ciagu 10s w akwarium. Nawet jesli inne ja podskubia to szkielet zawsze zostanie i jest on widoczny. jak juz mowilem szukaj wyschnietych rybek obok akwarium.

 

A właśnie że nie! Oczywiście mogły wyskoczyć ale ty chyba nie znasz oblicza glonojadów. U mnie w 1 godz zjadły doszczętnie dorosłą 4 cm samice gupika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do było tak

pwenego ranka zalazłem jednego nartwego głupika, nastepnego ranka brakowało nastepnch dwóch a trzeci plywał martwy na powierzchni.

 

a tak naprawdę to kilka dni przed tym zdechły mi dwa dorosłe 3 dorosłe głupiki i 7 danio i jeden bojownik na przestrzeni tygodnia . robiły im się białe płetwy i ina wieczór koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobcie slectwo jak w W11 ;p

to niemozliwe!!! zeby 2 gupiki w tym samym czasie umarly, glonojad nie mogl zabic!! zalozmy, ze nawet umarly 2 na raz (co raczej niemozliwe), to w jedna noc glonojad nie zjadlby ich.

 

I co opadła kopara.Od choroby bądź niskiej temperatury gupiki zdychają nagle. Sam miałem przypadek w którym gupiki sobie pływały ale co raz jedna bez powodu opadała na dno martwa.

To pewnie za niska temperatura albo jakaś choroba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...