Skocz do zawartości

Ziemia żelowa


leito86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam,że chodzi ci o żel do uprawy kwiatków (nie pamiętam jak to się dokładnie nazywa).Pomyśl logicznie,czy chciałbyś mieć w pokoju kisiel zamiast dywanu...A już tak poważnie,jak sobie to wyobrażasz? Wybacz,ale w życiu bym nic takiego nie pomyślała,o zrobieniu nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się nigdy z zastosowaniem hydrożelu w akwarystyce.Moim zdaniem nawet w uprawie roślin doniczkowych taka kolorowa ziemia wygląda tandetnie jeśli ktoś lubi takie odpustowe barwy to już jego gust.Osobiście nawet nie przyszło mi na myśl by to wykorzystać jako podłoże do akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam,że chodzi ci o żel do uprawy kwiatków (nie pamiętam jak to się dokładnie nazywa).Pomyśl logicznie,czy chciałbyś mieć w pokoju kisiel zamiast dywanu...A już tak poważnie,jak sobie to wyobrażasz? Wybacz,ale w życiu bym nic takiego nie pomyślała,o zrobieniu nie wspominając.[/quotJa nie mam na podłodze ani dywanu ani kiślu, mam parkiet jeśli Cie to tak interesuje, to czy wygląda to tandetnie to już ocenie sam jak będzie skończone, jeśli faktycznie będzie tragedia Zapewne to wywale, ale widziałem tego różne kolory i chciałem zrobić to na zasadzie poprzekładanych pasów wzdłuż akwarium i zobaczyc jai by to miało efekt, tylko bardziej od wyglądu iteresuje mnie to czy te całe kuleczki żelowe nie będą mi do wody wpuszczały jakiś substancji, jak by były neutralne jak zwir to było by lux. A może wy poradziliście by mi zagospodarować moje akwarium ?? ma ok 250l, i stoi już tak od ponad pół roku ;/ drugie mam takie same ale za nie sie nawet nie biore bo nawet na pierwsze nie mam pomysłu ;P chyba pójdzie pod młotek ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...