Skocz do zawartości

300 l


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega ma racje. Poswiec 300 litrow swoim paletkom a w 100 litrach mozesz np trzymac pare ksiezniczek z burundi. Na poczatku tylko pare. Dlaczego? Po pewnym czasie zloza ikre i beda sie trzymaly z mlodymi jak rodzina. Kolejnym narybkiem beda sie opiekowac starsi bracia i rodzice. Ksiezniczki to piekne i ciekawe rybki. Nie sa tanie, wiec mlodziez mozesz potem sprzedawac do sklepu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialam, ze juz nie masz paletek. To w takim razie np 6 skalarow + 15 miedzikow obrzezonych i inne, pyszczaki w biotopie malawi, 6 gurami dwuplamych lub mozaikowych +15 razbor + 6 bocji i inne, jest do wyboru wiele rodzajow pielegnic i wiele wiele innych rybek. Bedziesz miala pole do popisu. Ciezko mi doradzic bo nie wiem jakie rybki ci sie podobaja - do tej pory byly to paletki a teraz to juz nie wiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , ale jak można radzić by sobie kupiła pyszczaki bądź pielegnice ? Przecież one zjadają inne ryby. Pożrą jej całe stadka innych gatunków ryb

Czytanie ze zrozumieniem... Podalam jej kilka przykladow roznych obsad do zbiornikow - po przecinku kazda obsada osobno a nie wszystko na raz. Chyba nie masz mnie za kompletna wariatke zeby laczyc pielegnice z pyszczakami i malymi rybami? Z reszta shaniqa jest juz na tyle doswiadczona, ze napewno zrozumiala o co mi chodzilo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , ale jak można radzić by sobie kupiła pyszczaki bądź pielegnice ? Przecież one zjadają inne ryby. Pożrą jej całe stadka innych gatunków ryb

Czytanie ze zrozumieniem... Podalam jej kilka przykladow roznych obsad do zbiornikow - po przecinku kazda obsada osobno a nie wszystko na raz. Chyba nie masz mnie za kompletna wariatke zeby laczyc pielegnice z pyszczakami i malymi rybami? Z reszta shaniqa jest juz na tyle doswiadczona, ze napewno zrozumiala o co mi chodzilo.

paletek juz niestety nie mam :( w 100 l akwa zostały mi 2 pielęgnice papuzie i glonus 18 cm :) mam zamiar cos jeszcze dokupic ale niewiem co za rybki :( doradzicie ???

bardzo podobają mi sie obsady NirwAni i jak bede miec niedługo mam nadzieje akwa 300 literków to z ktorejs obsady skorzystam :)

Dzięki za to ostatnie zdanie :) Pozdrawiam i nadal czekam na propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...