Skocz do zawartości

Pomóżcie>


Lukas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw dodaj zdjecie, zebysmy wiedzieli co bedziesz zwalczac. A najlepiej zrob jak ja:

Myslalam, ze moje ryby moga miec nicienie. Wzielam kał ryby do probówki i zanioslam do weterynarza pod mikroskop. Okazalo sie, ze ryby mialy sluzowate odchody. Urozmaicilam diete i im przeszlo. Pokaz te nitki komus, kto bedzie w stanie sprawdzic czym sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mówię wam że na 100% to nie glony. Akwarium mam czyściutkie dzisiaj była podmianka wody i zauważyłem te nitki. Spróbuję zmienić dietę tak jak pisałęm to w dziale KARMIENIE RYB i zobaczymy.

A masz pyszczaki. Bo u mnie takie s odchody i wyłapuje siatką do wyławiania ryb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ja rozwieję wszelkie wątpliwości to na 100% są odchody ryb które mogą być zarażone Nicieniami . Przyczyna to jednolita dieta bez urozmaiceń Często chorują na to Zbrojniki bo większość akwarystów ich nie dokarmia warzywami czy owocami więc jedzą to co im zostaje na dnie po innych rybach Warto urozmaicić dietę ale wczesnij zrobić 3 dniową głodówkę tak na wszelki wypadek miałem tak nie raz nie 2 i zawsze skutkuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ja rozwieję wszelkie wątpliwości to na 100% są odchody ryb które mogą być zarażone Nicieniami . Przyczyna to jednolita dieta bez urozmaiceń Często chorują na to Zbrojniki bo większość akwarystów ich nie dokarmia warzywami czy owocami więc jedzą to co im zostaje na dnie po innych rybach Warto urozmaicić dietę ale wczesnij zrobić 3 dniową głodówkę tak na wszelki wypadek miałem tak nie raz nie 2 i zawsze skutkuje

No i właśnie o to mi chodziło sprecyzowana odpowiedź która mnie utwierdziła w moim przekonaniu. DZIĘKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...