Skocz do zawartości

glonojad


bekon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz co wielkie dzieki, z tego co wiem to foru m jest od takich rzeczy wymiany info ,zegnam

 

Wymiana info to nie jasnowidztwo !!!!!!!!!!! Po co ktokolwiek próbuje na to pytanie odpowiadać Co wam dadzą warunki w jakich był trzymany skoro go kupił !!!!!!!! Wiecie ile może być przyczyn???????????? setki!!!!!!!!!! jak byś miał glonojada rok albo choć kilka miechów i nagle zdechł to inna sprawa opisuje się jakiś objawy warunki tak dalej może na podstawie Ścierwa można by było coś powiedzieć A tak co wiem ze był i zdechł czekaj dopije herbatę to z fusów coś wyczytam

I bez urazy ale sam się zastanów o co pytasz........... Myślę ze nawet expert robiąc sekcje nie był by w stanie stwierdzić jednoznacznie na co zdechł. A tu powstanie temat na 10 stron o niczym bo kto udowodni ze właśnie jego teza jest słuszna ???????????????????? Ludzie nie komplikujcie sobie życia Ryby które kupujecie są z giełdy na 100 Neonów przeżywa 10 i tyle i tak samo z innymi rybami..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega to co jasnowidza szuka a potem ze bałagan ze nic nie można znaleźć a skąd ktokolwiek może wiedzieć jak była przyczyna a mi zdechł wczoraj wróbel na dachu może znasz przyczynę??????????????????

Nie denerwuj się, uświadomienie sobie wagi takich informacji jak parametry wody, itd., itp., zajęło mi parę miesięcy obecności na tym forum, chociaż z czasów "dziecinnej" akwarystyki zostały mi książki o rybach, gdzie to zagadnienie traktowano bardzo poważnie, a człowiek bronił się przed tym rękami i nogami; fakt, szkoda rybek

 

bekon te informacje są naprawdę ważne, skoro się na forum zapisałeś, to chyba znaczy, że chcesz czegoś się dowiedzieć, ale każdy zbiornik musi być potraktowany indywidualnie, dlatego zawsze należy podawać jak najwięcej szczegółów, ja poznawszy parametry swojej wody już nie muszę zadawać głupich pytań o przyczynę, lecz pytam o zapobieganie, ewentualną korektę; co do temperatury, nie wiem konkretnie jak inne rybki, ale prętniki wymagają temperatury nieco wyższej niż 25st, glonojady również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że są ................. ale to nie Ja nie myśle;)......................... Temat nic nie wart nie dlatego ze złe pytanie tylko dlatego ze nie ma na nie odpowiedzi a to co tam piszą ze Glonojady muszą mieć więcej niż 25 stopni to bujda ryby nie giną od spadku temp. o 1 czy 2 stopnie od optymalnej..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz kolejne dziwne pytanie .................. hym jakie powinny być ??????????? to też zależy od tego jakie ryby chcesz trzymać jakie rośliny ale ja wiem ze swojego doświadczenia że zwykła kranówka nadaje się dla większości gatunków nie mówię tu o tych trudnych jak Palety. Widzę że kompletnie nie znasz się na akwarystyce ale spoko ja tez zaczynałem proponuje siąść przed kompem odpalić google i szukać wszystkiego co mogło by Cie interesować i Ci się przydać życzę powodzenia a jesli coś nie będzie dla Ciebie zrozumiałe wtedy napisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...