Skocz do zawartości

[20] krewetkarium


3promile
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie nie ma co oceniać, ale ból jest taki, że nie minął miesiąc od kiedy Twój największy baniak został opróżniony z roślin, a Ty się zakładasz kolejny baniak, w którym oczywiście myślą przewodnią są rośliny, brak Ci zieleni ? :D

 

A Tak na poważnie to było tylko to z tym, ze nie ma co oceniać.

Jedyne nad czym bym się zastanawiał, czy przy takiej powierzchni dna warto pchać

Crystal Red i kilka Biene.

Nie lepiej skupić się na Biene ALBO Crystalach ?

 

Mam nadzieję, że nie planujesz zrobić trawniku. To było by już total oklepane i nie w Twoim stylu

No cóż, co by tu jeszcze wyklikać, o!

Masz jakiś ogólny plan na ten zbiornik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na razie nie ma co oceniać, ale ból jest taki, że nie minął miesiąc od kiedy Twój największy baniak został opróżniony z roślin, a Ty się zakładasz kolejny baniak, w którym oczywiście myślą przewodnią są rośliny, brak Ci zieleni ? :D

 

A Tak na poważnie to było tylko to z tym, ze nie ma co oceniać.

Jedyne nad czym bym się zastanawiał, czy przy takiej powierzchni dna warto pchać

Crystal Red i kilka Biene.

Nie lepiej skupić się na Biene ALBO Crystalach ?

 

Mam nadzieję, że nie planujesz zrobić trawniku. To było by już total oklepane i nie w Twoim stylu

No cóż, co by tu jeszcze wyklikać, o!

Masz jakiś ogólny plan na ten zbiornik ?

Bredzisz, kolego specjalisto od piasku i kamieni ;)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

słuchaj mam pytanko , mam taki sam zbiornik jak ty i widzę że udało Ci się jakoś ułożyć te kable tak żeby pokrywa leżała płasko , czy mógł byś mi powiedzieć jak to zrobiłeś ? Bo ja mam taką szparę żeby kable wychodziły i już mi raz gupik wyskoczył , na szczęście go odratowałem.

 

Co do twojego akwarium to bardzo mi się podoba ;-]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...