Jump to content

Krewetka Filtrujaca


Recommended Posts

Czy może być tak że natlenianie akwarium wystarcza rybom ( Molinezje Kiryski Mułojad ) a dla Krewetki mogło ono być za słabe ?. Nie mam pojęcia co się stało z moją krewetką Filtrującą od paru dni w ogóle jej nie mogę znaleźć specjalnie wszystko wyjełam z akwarium i tak ani śladu ale zwłok też nie było widać :!::!:

Link to comment
Share on other sites

krewetki mają to do siebie że często znikają na kilka dni. Chociaż skoro mówisz że wszystko wyjęłaś... A masz akwarium z pokrywą? Osobiście zetknęłam się z kilkoma przypadkami w których krewetki po prostu wyszły z akwarium...

Link to comment
Share on other sites

Nie , nie mam pokrywy . A po za tym miała ona zapewnione odpowiednie warunki dlatego jestem zdziwiona że znikła bo jakiś czas temu spacerowała se po zamku i było z nią wszystko ok . Może rzeczywiście wypadła , muszę to sprawdzić .

Link to comment
Share on other sites

Mam ten sam problem. Mam też pokrywę idealnie dopasowaną do akwarium, z tyłu jest jedynie ujście na kable. Kupiłem krewetkę, po południu, a wieczorem już jej nie dostrzegłem, dziś rano też jej nie znalazłem. Ruszałem też roślinkami za którymi siedziała i nic. W akwarium nie ma się gdzie za bardzo schować bo dopiero go urządzam. Krewetka była dosyć duża (biała, nazwa na A) największe w akwarium mam dwie Molinezje, mogły ją zjeść? Może zagrzebała się w piasku?

Link to comment
Share on other sites

Dolacze sie do tematu bo spotkało mnie coś podobnego

Od paru dni wiedziałem ze moja krewetka filtrująca będzię przechodzić wylinkę (pierwsza wylinka w nowym akwa) ale wyjechalem na dwa dni i dokladnie nie wiem w który dzień to się stało, po moim powrocie na dnie akwa znalazłem tylko mały kawałek wyilinki a zawsze było to więcej (obsada wtedy byla tez inna) wiem ze skubane mogą się tak schować ze nie widać jej nawet pod kokosem, którego się podniesie. Jak na razie nie mam zamiaru jej szukać, tyle ze po każdmym przejściu (nawet przez noc)wylinki moje krewetki na 2 dzień już przesiadywały na górnych liściach w akwa a jak na razie to jej nie widzę...

 

ps. Czy tylko ja mam wrażenie ze jak nie ma mnie jeden dzień to omija mnie coś ciekawego:)?;P

 

shem proszę używaj alt gr

Link to comment
Share on other sites

no moja jedną też gdzieś wcięło poszukiwania nie dały skutku?????????????

 

 

ze tak powiem po 2 dniach matrix wcięło ................ gdzie się podziała??????????????????????

 

ha a jednak jest za tylną ścianę (tło strukturalne) wskoczyła jakimś sposobem kosiarka i w ten sposób trzeba było je odsłonić i męczyć się z wyłowem jej,,ale przy okazji spostrzegłem krewetkę no i się odnalazła ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...