Skocz do zawartości

czy mogłabym coś dodać?


Patrycja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Żeby gdzieś taki w Ełku był...

W tych co byłam to:

 

1. Są dwa rodzaje roślinek :/

 

2. Nie ma roślinek - żarcie, nawet rybek nie ma. itp...

 

3. Jest ich mnóstwo ale mamie się nie podoba ;( (i potrzeba światła) ;/

 

Czyli niestety, podejrzewam że one by i przeżyły bez światła, ale jak mówię co mam w akwa (bo pytają) to chcą wcisnąć lampkę... Trudno. Będą sztuczne, czy się komuś podobają czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahtung, ja z okolic :) Mam coś tak 9 km. do Ełku. A o tym na rondzie coś słyszałam, zamierzam się niedługo wybrać :)

 

 

I podejrzewam, że jak padnie mi ta samiczka gupika - bo jestem prawie pewna - to kupię gupiki pawie oczko. Bo są ładne, a bojownik zaczeka, bo co zrobię z tą malutką?

Jeeju, tak mi szkoda tej rybci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart, nie przesadzasz?

Filtr do takiego akwa - tylko zajmuje cenne miejsce. A gupik przeżyje i bez niego.

Filtr jest potrzebny dla bardziej wymagających rybek. A takie rybki "ciekawsze" potrzebują dużo miejsca. A nie 10 l. Czyli to bez sensu!

no właśnie "przeżyje"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w moim 20-to litrowym akwa (które teraz służy za kotnik albo szpital, zależy jaka jest potrzeba) 2 gupiki, samca i samicę. Też trzymałem je bez filtra i bardzo dobrze się im tam żyło. Miały młode chyba z 2 razy. Pół roku później zapadły na nieznaną mi wówczas chorobę, jaką była pleśniawka i zdechły. Wtedy nie miałem jeszcze tyle doświadczenia co teraz i nie wiedziałem co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałam sen... Cudowny :) Śniło mi się że rodzice mi kupili akwa 300 l... Heh, aż żal się budzić.

 

 

Mam pytanka.

1. Czy lepiej żeby wcale nie było oświetlenia czy w ostateczności może być lampka biurkowa?

2. Przywieźli do nas piach na budowę i jest w nim dużo kamienie. Mogę takich wrzucić do akwa i jak tak to jak je "przygotować"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...