Skocz do zawartości

czy mogłabym coś dodać?


Patrycja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kolejne pytanko. W akwa 10 l. mam dwa gupiki, taką sztuczną roślinkę, mały ceramiczny stateczek i kamyczki szklane na dnie, na kolorowym żwirku. I chciałabym dodać jakąś roślinkę czy coś w tym stylu... bo na kokos moje akwarium to za małe będzie :(

Jest: Napowietrzacz, grzałka bez termostatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WIEM!!! wiem, moje akwa nie wygląda jak akwarium. Wiem, że sie muszę postarać. Wcześniej myślałam że jest ok, ale tak od jakiegoś miesiąca mi się już na nie patrzeć nie chce.

I masz racje, nie komentuj bo nie warto, a byś mi tylko humor popsuł.

Zmiany, jakie w najbliższym czasie mam zamier wprowadzić:

-Wprowadzić żywe roślinki

-Wywalić statek

-3/4 żwirku kolorowego wyjąć i włożyć żwirek normalny.

-Zostawić tak z cztery szklane kulki, reszta na biurko do ozdoby.

Będę dawała foty, żebyscie sie mogli przekonać że jednak coś w tym akwarium robię, na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być tylko po pierwsze zasłoń czymś tył choć by tapetom do akwa

włóż sobie 3 lub 2 w miarę rozłożyste małe roślinki i dokup kilka rybek na środek na przykład mieczyki albo molinezje słoneczne nie za dużo a na dno ze 2 kiryski i będzie piękne akwarium

 

potem zaczną kręcić cię inne ryby kupisz kolejne np. 120 litrowe akwa dokupisz ładne ryby i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartuś zważ też że nie każdy może sobie pozwolić na kupno takiego akwa żeby było po sprawie. Nie chodzi tu głównie o pieniądze ale o to by akwarium dobrze wyglądało. Przecież nie położę 120 litrowego akwarium na środku pokoju czy na biurku przed komputerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartuś, czy czytałeś poprzednie posty w tym temacie?

 

Aa... tak myślałam nad jakimś tłem do akwa... i raczej nie wiem czy mogę sobie pozwolić na jego kupno... Bo te roślinki i wogóle, a w sklepie kosztuje 20 zł i tak chcę się spytać czy może być... kartka zielona z kolorowego bloku? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suuper. Wprost cudownie. Poszłam do sklepu akwrystycznego, po te roślinki do akwa. No i powiedziałam babie że roślinki i bla bla bla, a ona mi gada że "bez światła się nie da" i "tylko sztuczne" no to ja się wkurzyłam i wyszłam.

Więc roślinek dalej nie mam, a w piątek albo poniedziałek idę z tatą i kupimy. I tyle.

A jak wziełam rzęsy wodnej z rowu, he he to mama kazała mi ją wyrzucić. I ja sie mam z tymi roślinkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...