Skocz do zawartości

[25]Krewetki


cypisekHWK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WYmiary:standard

Obsada:2x krewetka amano 6x red cherry bojownik gienek ;)

rośliny:nurzaniec,kryptokoryna czerwona,anubias,2 kabomby i plywajaca jakas taka :lol:

Oświetlenie:zwykła żarówka 25w z kauflanda ;)

filtr aqatel czy jak to tam 3500 brak napowietrzacza i grzałki

temp:28 stopni C.

 

SOrry za jakość ale robione fonem ;/

post-3501-13685160626018_thumb.jpg

post-3501-13685160626473_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobniejszy żwir powiększa wizualnie małe zbiorniki niż ten co masz,i bardzo go tu skromnie,trzeba było wyprofilować podłoże z ze spadkiem do przedniej szyby.Rośliny wysokie pogrupować na 3planie nurzaniec,cabomba, drygi plan cryptocoryna ,której tam nie widzę i anubias mech może być na planie pierwszym gdzie mało podłoża.Co tam masz plagę ślimaków?,bo słabo tam widać,jeśli tak to ograniczaj ich populację.Ceratopteris co masz pływający jest za wielki ,ale wytwarza całą masę nowych roślinek na starszych liściach więc,trzeba często odmładzać,można też dużą roślinę wykorzystać na jakiś czas rosnącą od podłoża Np.do zakrycia filtra wystarczy obciążyć jak anubiasa nie musi być sadzona.Te rośliny co masz z powodzeniem rosną przy zwykłej przezroczystej żarówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żwir jest robiony ze spadkiem,z tyłu jest go tyle,że wejdzie palec wskazujący.Żwiru drobniejszego nie było...Na allegro zamówiłem 10 krewetek simoni,wąkrotke białogłową,ludvige peruvianke i sagitaria subulata...Ponadto jak już gdzieś napisałem korzeń mi się moczy już ponad 2 tygodnie,już tonie więc może dziś go wygotuję i włoże do akwa... aha i załatwie naomalny aparat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...