Skocz do zawartości

[20l] Bojownik


Durzo Blint
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, kupiłeś rybę zanim o niej cokolwiek przeczytałeś :cry: W Twoim akwarium brakuje wielu rzeczy- między innymi pokrywy. Nie mówię już o roślinach i odpowiednim oświetleniu.. Warto też zainwestować w lepszy filtr..

 

Najlepszym wyjściem wg mnie byłoby oddanie ryby w dobre ręce, wzięcie się za zbieranie informacji i funduszy :) Jak widać koszt rybki jest znikomy w porównaniu do kosztu wyposażenia akwarium..

 

Za miesiąc przyjdzie Mikołaj, później możesz kultywować polską tradycję- kolędę :D Kasa się zbierze:)

 

Trzymam kciuki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baniak maławy ale obleci, ja trzymam bojki w 60l.

 

No i jak Ci piszą, kup jakichś moczarek i kabomb, to tanie rośliny i dostępne wszędzie, do tego szybko się rozwijają i w kilka tygodni gęsto obsadzisz nimi baniak i bojek będzie happy.

W ogóle najpierw powinno się przygotować akwarium, a potem kupować ryby, a nie na odwrót.

 

Filtr obleci, bojki nie są jakieś super wymagające, ale też w syfie nie mogą pływać, więc niech filtr chodzi 24h i rób podmianki wody co tydzień (standardowo z 20% wody wymieniasz, dolewasz odstaną 24h żeby chlor odparował)

 

Witam ;) chciałbym przedstawić moje akwarium :) które jest zrobione w 80% :)

 

Jak nasypanie piachu i wlanie wody to 80% roboty to gratuluję pojęcia :D

 

Ale rybka ładna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Boże, nie dołujcie tak chłopaka!

Akwarium nie jest złe, dokup tylko pokrywę i jakiś mech, lub zestaw z AlleDrogo.

Bojek, o ile wiem nie zjada krewetek. Jak będziesz miał mech, to możesz kilka tam umieścić.

 

P.S. I jeszcze możesz kupić jakiś mały korzonek, żeby obsadzić go tym mchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...