Skocz do zawartości

Są małe krewetki.


Marcin!991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz tylko dobrze je karm przez najbliższe 2tygodnie, bo to najważniejszy okres dla młodych.

Dobrze by było jak byś miał glony na szybach :) u mnie już 2 dni po wykluciu siedziały na szybach i skubały glony. I możesz też wrzucać rozdrobniony pokarm tak, aby filtr rozrzucił go po całym akwarium, żeby dostał się nawet w najmniejsze szczeliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wrzucić jakikolwiek pokarm, ale musisz go rozdrobnić, ponieważ wtedy wleci w szczeliny. Nie wszystkie krewetki po kilku dniach wychodzą na wierzch. U mnie po 2 dniach może z 5krewetek było widocznych, a po tygodniu już było ponad 20.

A nie masz jakiegoś pokarmu dla krewetek? Taki byłby najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to masz same krewetki w akwarium czy z rybami? Bo według mnie, przy samych krewetkach nie potrzebne jest odmulanie.

Możesz też spróbować z długopisem. Wyciągnąć wkład, do obudowy długopisu przyczepić rurkę i odmulać :) Wtedy to już 2tygodniowe krewetki nie przejdą, choć zależy jeszcze od tego jakiego długopisu użyjesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem w jednym z Twoich tematów, temperatura jest za wysoka, staraj się utrzymać przedział 22-24 stopnie, inaczej samice mogą dalej zrzucać jajka. Cieszę się, że w końcu pojawiły się młode. Podaj parametry baniaka do mnie na PW, postaram się pomóc w razie potrzeby.

 

Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...