Skocz do zawartości

Pytanie do znawcy


dada
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się wypisać, bo jak widzę nikt się nie kwapi honorowo zrobić tego za mnie choć groźby były

dość znaczące.i tu pytanie do znawcy regulaminu który tam gdzieś wyżej mnie strofował zapalczywie.., jak mam

to zrobić? w sensie ścisłym się wypisać? dostaję cały czas informację o waszym rozrastającym się

EGO, natomiast przypomnę: zapisałem się tu w celu akwarystycznym a nie psychologiczno - doradczym.

Więc zwracam się z uprzejmą prośbą o usunięcie mnie z tego grona w sposób który zagwarantuje iż nie dostanę

żadnej informacji spamowej w/w.

 

pozdrawiam,

owocnej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Chciałbym się wypisać, bo jak widzę nikt się nie kwapi honorowo zrobić tego za mnie

A kto ma to zrobić? Ja ? Mój wujek? Brat Pana Staszka z Wrocławia?

 

i tu pytanie do znawcy regulaminu który tam gdzieś wyżej mnie strofował zapalczywie..

No to słucham.

 

dostaję cały czas informację o waszym rozrastającym się

EGO, natomiast przypomnę: zapisałem się tu w celu akwarystycznym a nie psychologiczno - doradczym.

 

No to forum jest akwarystyczne ale jak na każdym forum obowiązują tutaj zasady. Forum akwarystyczne także jest forum doradczym. Zresztą każde forum jest forum doradczym. A co do psychologicznych to same rybki tutaj nie pomogą, to wymaga większej interwencji.

 

Więc zwracam się z uprzejmą prośbą o usunięcie mnie z tego grona w sposób który zagwarantuje iż nie dostanę

żadnej informacji spamowej w/w.

 

 

Jejku jejku, kolejny. No to idź na nowe forum i też dostaniesz "baty" za niedostosowanie się do regulaminu. Wielkie rzeczy. Sorka ale mam dość już "płaczków". Nie podoba się? No to paaa. Szerokiej drogi. Pamiętaj tylko, że na każdym forum są regulaminy i należy ich przestrzegać. Aby udowodnić Twoją "niewinność" tutaj, wkleję linka jak byłeś pouczany przez moderatorów oraz przyjaciół tego forum do regulaminu:

viewtopic.php?f=48&t=22066&st=0&sk=t&sd=a&start=0

 

w sposób który zagwarantuje iż nie dostanę

żadnej informacji spamowej w/w.

Kawy do tego? Ciastka? Zamówić limuzynę?

 

Po pierwsze:

2. Każdy użytkownik ma prawo odwołać się od decyzji moderatora do administratora forum poprzez kontakt PW. W sytuacji takiej trzeba dokładnie przedstawić swój problem.

Po drugie:

4.1. Wszelkie konflikty zaistniałe pomiędzy użytkownikami forum należy rozwiązywać wyłącznie przez kontakt PW. Forum, nie jest miejscem do awantur.

Po trzecie:

3. Działy "Giełda"... posiadają dodatkowe zasady, ujęte w osobnych regulaminach zamieszczonych w tych działach. Regulują one sposób zamieszczania tematów w wymienionych działach. Nieprzestrzeganie tych zasad grozi skasowaniem tematu nie spełniającego podanych kryteriów.

 

I po czwarte:

7. Administrator ma prawo odwołać z funkcji Moderatora, Przyjaciela lub Forum assistance, każdego, który łamie regulamin w sposób karygodny lub nadużywa swojej władzy wobec innych użytkowników.

 

Napisz na mnie skargę jak masz jakiś problem.

 

pozdrawiam,

 

Ja także pozdrawiam.

 

owocnej pracy

Jak widać jest owocna. Im mniej trolli tym czyściej na forum.

 

No a teraz dobranoc.

Przytul misia i zaśnij szybciutko.

Miłej nocki.

Uważaj, żeby się czasem nie zmoczyć ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...