Jump to content

Bimbrownia bez 2 butelki


Artur.W
 Share

Recommended Posts

Witam co sie może stac gdy nie zastosuje 2 butelki spelniajaca funkcje jako filtr? Czy może byc wezyk prowadzony bezposrednio do wody? Dzisiaj pojawily mi sie takie plywajace biale klebuszki w wodzie czy to może byc spowodowane wlasnie tym? Bimbrownie stosuje od dzisiaj po raz 2.

Link to comment
Share on other sites

Czy ty się dobrze czujesz :?::!::?: Filtr w bimbrowni to podstawa :!::!::!: Wszystkie syfy z pierwszej butli normalnie dostają się do drugiej a w twoim przypadku do akwa gratuluje częstego używania mózgu ;) Gdyby można było robić bimbrownie tylko z jedną butlą to nikt by sobie głowy drugą butlą nie zawracał.

Link to comment
Share on other sites

Użytkownik ArcySko otrzymuje ostrzeżenie za pisownię oraz obrażanie innych użytkowników.

 

Wpis z regulaminu:

 

4. Wypowiedzi naruszające zasady kultury osobistej, treści pornograficzne, dyskryminacja innych użytkowników, oraz nakłanianie do nienawiści i kłótni, jak również rozpowszechnianie pirackich plików i obrażanie jest absolutnie zabronione.

6. Pisownia:

6.1. Zaleca się dbanie o poprawność gramatyczną i ortograficzną wypowiedzi. Jeśli nie jesteś w stanie używać polskich znaków diakrytycznych, poinformuj o tym w swoim podpisie.

 

Z dopiskiem: viewtopic.php?f=32&t=15335

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...