Skocz do zawartości

[48L] Ogólne aktualka str.3


Artur.W
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to moje pierwsze akwarium. Zostało założone 07.14.09.

 

 

:arrow: Sprzęt

Filtr Aquael Fan mini + 260L/h

Grzałka Aquael 50W

Swietlówka 24W 4000k

Listwa 12 ledowa

:arrow: Flora

Anubias Nana

Kryptokoryna Nana

Ludwigia sp.

Cardamine lyrata

Hygrophila polysperma

Bacopa monnieri

Eleocharis

Creeping Moss

:arrow: Fauna

Bojownik

2 kirysy

Glonojad

Piskorek

Red Cherry xxx

:arrow: nawożenie

Easy Life Easycarbo

Planta Gainer Classic

Planta Gainer PRO Ferro +

CO2

Kulki gliniano torfowe

 

 

A teraz czas na fotki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niedługo dodam zdjecia. Trochę się pozmienialo nie ma korzenia doszla roslina lodygowa cos podobnego do rotali zielonej czy duzego henia i niedlugo dojdzie taiwan moss na kamieniu dodatkowo 2 sadzonki henka duzego ktory mam nadzieje sie rozrosnie. a ta roslina podobna do henia to byla juz 2 razy przycinana by sie zagescila a po scieciu w ciagu paru dni wyrastaja nowe. W ciagu tygodnia niektore pedy urosly nawet 5cm co jest dla mnie zaskoczeniem poniewaz ostatnimi czasu rosliny nic nie rosly puki nie zwiekszylem oswietlenia i nie zaczalem nawozenia ;p

 

Zmobilizuje sie i zdjecia beda moze jeszcze wieczorem ale nie obiecuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W końcu dziś dodam aktualne zdjecia mojeo akwa. Wszystkie rosliny babluja i bardzo ale to bardzo szybko rosna. Rosliny mialy juz sporo przycinek i za kazdym razem odbijaly w ciagu 1 dnia jak np hygrolhilia polysperma. Pare dniu temu dodalem eleocharisa i mam zamiar zrobic sobie trawnik. Doszly krewetki red cherry a zostaly oddane molinezje. Jesli chodzi o rolsiny to osiągnąłem swój cel jakiego pragnąłem.A teraz czas na fotki nie najlepszej jakości ale mam nadzieje że oddadza choc troche tego co widuje codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...