Skocz do zawartości

Gałęzatka


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem niedawno gałęzatkę i mam problem bo mój plectomus gdy pływa przesuwa ją za każdym razem i nie daje jej się przyczepić do podłoża.Może znacie jakiś sposób żeby "przytrzymać" ją w miejscu.

Mam nadzieje że nie było podobnego tematu jeśli był to przepraszam.

Z góry dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wydaje mi się ,że przypadkowo rozwiązałem twój kłopot,jeśli masz akwarium około 100L,bo plecostomus jest za duży jak na to akwarium,więc da spokój gałęzatce i nie będzie jaj przesuwał.

Co do wyboru,powiem ,że ja uwielbiam mchy,w nich naprawdę widzę piękno i można z nimi wiele kombinować jeśli chodzi o aranżację.Ja z nimi zacząłem tak na serio.

Jeśli chcesz je zobaczyć wejdź do mnie na 200l i 45 L krewetkarium i oceń.

Linki masz w opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne,że gałęzatka nie,nią można wyścielić dno,ale na korzenie nadaje się bardziej mech.

Jeśli twoje akwarium ma takie wymiary co podajesz czyli 60x35x50 to ono ma 105L ,a nie 60L.Masz trochę za słabe oświetlenie tylko 24W tj.0,22W/L--- za mało---.Trzeba dołożyć jeszcze jedną świetlówkę i będzie git.

Jeśli chcesz ciś wiedzieć na temat mchów pomogę ale na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego na stronie tej aukcji jest napisane,że akwa ma 60 litrów??? :evil: Bujają,czy co?

 

viewtopic.php?f=43&t=20845 tutaj pytałam o oświetlenie,link powinien się otworzyć

 

Ale! Chyba nieaktualne.Skoro tym razem chcę mieć wszystko profesjonalnie,to chyba jednak skuszę się na większe akwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...