Skocz do zawartości

AKARKA PASKOWANA - JAKI NAJLEPSZY STOSUNEK SAMCA DO SAMIC?


Reno77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie akarki paskowanej o najlepsza ilość / stosunek samca do samiczek - czy lepszy jest (zalecany) 1 do 1 czy lepiej gdy jest 1 samiec i 2 samiczki? Obecnie mam 1 do 1 ale są to młode ryby. Czy warto zwiększyć ilość samiczek do 2? Czy wpłynie to pozytywnie na zachowanie samczyka? Prosze o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak. mam je i z tego co zauważyłem to po pierwsze że są bardzo płodne :D po drugie, powierzchnię akwa mam 120x40 i mogę tylko trzymać dobraną parkę mimo że mam porobione rejony.jak będziesz miał dwa samce to "prawo dżungli"- wytrwa silniejszy.a jeżeli chodzi o samice to próbowałem układ 1+2 - samiec wniebowzięty miał 2 babki(marzenie każdego faceta ;) ) ale baba jak to baba- wykończyła mocniejsza słabszą. jedynie co tolerują to układy z innymi pielęgniczkami.tarło miałem co ok.5tyg ale nic nie odchowałem bo młode stały się łakomym konskiem innych współmieszkańców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok - wiem ze to fajne rybki, kiedys je mailem z kakadu, po haremiku (1+3 dla każdego z gatunków). Ale teraz mam juz haremik kakadu i akary paskowane. ięc nie wiem zy agasizki dadzą rade oraz czy nie bedzie za duzo ryb teryorialnych w odniesieniu do powierzchni dna. Stad pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rzumiem choc mnie zasmuciles bo potwierdziles moje przypuszczenia. Zatem grzebac w obsadzie nie bede... moze jedynie cos w wystroju florze - moze rzut oka na moje akwa pod inkiem viewtopic.php?f=22&t=9729 ? Moze jakies ciekawe propozycje?

 

Atreyu: Propozycje co zmienić w akwarium proszę pisać w temacie o akwarium, który zresztą jest podany powyżej. Od tego jest tamten temat. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...