Skocz do zawartości

Cicha i atrakcyjna turystycznie miejscowość nad morzem.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam cichej [spokojna mieścina/wioska nie oblegana tłumnie przez turystów] a jednocześnie atrakcyjnej miejscowości nad morzem, gdzie będzie można wypocząć ciesząc się szumem fal i pięknymi widokami, mile widziane jakieś połączenia [dobre!] PKS z dojazdem do miasta [celem zrobienia zakupów]. Dawno mnie nie było nad polskim morzem stąd pytanie do tych, którzy już byli w tym roku, co polecacie? Oczywiście cena noclegów również jest istotna, szukam czegoś skromnego, byleby przenocować i się umyć max do 35zł/os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.abcwypoczynku.pl/Uniescie_pokoje_goscinne_Kwatery_BAJKA_abcwypoczynku_go,objectQQid_object,185.html

Miło i przyjemnie,dobre jedzenie,niedaleko od morza ;)

Z czystym sercem mogę Ci polecić :)

Jeśli uważasz, że Mielno jest cichą, spokojną, nieobleganą przez turystów miejscowością, to pewnie na co dzień mieszkasz w Los Angeles. :D:lol:

Kiedyś spokojne było Grzybowo. Miejscowość niedaleko Kołobrzegu. Jednak i tam zaczyna robić się "duszno". Nie tak jak w Mielnie, ale zawsze. Nie wiem, czy jest jakaś nadmorska miejscowość bez stonki.

Ogólnie, można chyba zacytować klasykę: "Już nie ma dzikich plaż...". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem właśnie w tamtym roku w Unieściu i to jest taka spokojna w miarę wioska. Najlepsze jest tam to że nie dość że jest morze to i piękne duże jezioro. Jest trochę emerytów, młodych osób mniej i ze sklepów jest biedronka (chyba, albo polo) do której dojdziesz z buta z każdego miejsca w tej miejscowości. Wiem że tani nocleg znajdziesz bez problemu. Osobiście byłem w jednym z tych droższych, ale jak się pytaliśmy to takich tanich jest najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...