Skocz do zawartości

Gry - czy te są dobre?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

 

Mam do Was pytanie a w szczególności do posiadaczy tych gier:

- [PROTOTYPE]

- inFAMOUS

- ASSASSINS CREED II

- SPLIT>>SECOND

 

Najbardziej mi zależy na pierwszej i ostatniej. Proszę was o poradę ponieważ naoglądałem się trailerów i filmików jak inni w to pocinają ale nie mam żadnych porad czy warto w to w ogóle grać. Proszę was o porady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prototype - niezbyt grafa trochę słaba wręcz ale jest duża rozrywka z rozwalania ludzi.

 

Assasin Creed II - nie zastanawiaj się tylko kupuj tą grę. Fabuła świetna, grafika miód. Widoki miast ze szczytów budynku zapierają dech w piersiach oczywiście jak kupujesz to na PS3 to nabądź od razu kabel HDMI. Gra naprawdę warta swojej ceny. Przeszedłem dwa razy. Warto nabyć to ze względu na dodatek Brotherhood (dopiero wyjdzie umożliwia grę na necie różnymi klasami postaci jak i samymi Templariuszami) obejrzyj trailer który jest chyba jednym z najlepszych trailerów roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafi powiem ci tak Proto jest fajne ale jak nie ruszasz się z misjami itp to nudzi. Fajne jest w tej grze zdobywanie nowych mocy naszego bohatera - mutka. Ale obraz miasta jest naprawdę liniowy, brzydki, ludzie to lalki nie to co przecudny assasin w którym wszystko aż "żyje" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega z klasy informatyk (jeden z najlepszych w kraju w tym wieku) powiedział ze proto jest zrobione podobno na "silniku" Spidermana ;)

Mi aż tak grafika nie przeszkadza może być ;) Podobają mi się jego zdolności a także jak w assasin i infamusa odmienność każdego przechodzenie ;) Nie będem teraz tego opisywał bo trochę to potrwa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...