Skocz do zawartości

Internetowe sklepy akwarystyczne


rafa9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a tak na marginesie to owe Pyko ma jeszcze drugi sklep ze sprzętem do akwarium i z samymi akwa - http://www.superpreis.pl, ostatnio wpadło mi to jakos w necie to postanowilem sie podzielić tą informacją:

 

 

Nie wolno umieszczać linków do innych stron na forum.superakwarium.

4.2. Zabrania się umieszczania linków i/lub opisów reklamujących inne serwisy i strony internetowe. Nie wolno również umieszczać linków do własnych ofert i ogłoszeń w serwisach aukcyjnych. W szczególnych przypadkach zakaz ten nie obowiązuje wyłącznie po otrzymaniu zgody od administratora.

 

Edytuj posty.

 

mod. SzaraMysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem na razie zakupy w trzech tzn Trzmiel, Belio i Otosek. To sklepy internetowe wystawiające też swój towar na allegro. Na razie z czystym sumieniem mogę polecić wszystkie. Co do cen jest różnie. jedne rzeczy są tańsze inne droższe.

Jakiś mały przykład z ostatnich dni z Otoska. Po pierwsze dostawa była darmowa pod moje drzwi. Dostałem sporo mchu (nie bawili się w liczenie na gałązki) za 5zł i helenki za 1/3 ceny sklepowej. Wcześnie zamówiłem tam filtr z tego co pamiętam za 30 zł( aquael fan mini) i bazal za jakieś 3 zł około 4-5 kg, dostawa była również darmowa.

Szkoda tylko, że mają dość ograniczony asortyment żyjątek i roślin bo sprzedają praktycznie tylko nadwyżki ze swoich akwariów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie polecam sklepu internetowego "roslinyakwariowe"

 

Bezczelna obsługa zarówno w sklepie stacjonarnym w Krakowie jak również przez telefon.

 

Terminy realizacji zamówień od 1-14 dni a w rzeczywistości znacznie dłużej.

A ja na nich nie będę narzekał. Tak wysyłka 1-14 dni a to jak przeczytasz regulamin wynika z sposobu ich zamówień i dostaw. Po prostu nie trzymają całego towaru u siebie w sklepie, bo po co, skoro istnieje coś takiego jak spedycja.

Jak zamówisz rośliny do niedzieli to masz w miarę szybko. Ja zamówiłem w poprzedni piątek, we wtorek dostałem meila że wysyłka we wtorek - środa, a w czwartek paczka u mnie. I czego więcej chcieć???

Przy pierwszym zamówieniu miałem lekki dyskomfort. Zamówiłem początkiem tygodnia i czekałem jak głupi że zaraz paczka przyjdzie. Dopiero jak przeczytałem ich regulamin to zobaczyłem jak to jest.

 

Co do obsługi nie mogę się wypowiedzieć. Kontakt tylko meilowy, ale bez najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...