Skocz do zawartości

[25l] obsada akwa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, czemu wszyscy piszą , że do akwa 25 l najlepiej nadaja sie krewetki, no wezcie nie przesadzajcie.... Ja narazie mam 2 molinezje 2 kiryski i 2 2 glonojady, chce sobie kupic jeszcze 6 jakis malych rybek, musze sobie przejrzec jakie, na poczatku mialam 10 neonkow ale wszsytkie zdechly nie wiem czemu.... jezeli rybki maja byc to i tak beda i jak maja zyc to zyc beda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czemu wszyscy piszą , że do akwa 25 l najlepiej nadaja sie krewetki, no wezcie nie przesadzajcie.... Ja narazie mam 2 molinezje 2 kiryski i 2 2 glonojady, chce sobie kupic jeszcze 6 jakis malych rybek, musze sobie przejrzec jakie, na poczatku mialam 10 neonkow ale wszsytkie zdechly nie wiem czemu.... jezeli rybki maja byc to i tak beda i jak maja zyc to zyc beda.

 

Czyli masz złą obsadę. Molinezje (jeśli mają dobre warunki, nie 25l.) to urosną naprawdę duże!chociaż w Twoim akwa im to nie "grozi" bo mają za mało miejsca.

Glonojady - ale jakie glonojady? Możesz wyjaśnić?

"jak maja zyc to zyc beda" - to ja może trochę sprostuję. Mają żyć, owszem. Mogą żyć w niedobrych warunkach, ale cóż z tego jak to nie będzie szczęśliwe życie...? A poza tym to w złych warunkach długo nie pożyją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czyli tak moge sobie take rybki sprowadzić do 25 L:

 

Kiryski

drobniczki

glonojad

gupiki

neonki tez sie nadają do 25 L? ?

i bojownik, (ale bojownik nie moze wystepowac z innymi rybkami tak?)

są jeszcze jakes gatunki?

 

kiryski to tylko pigneje inne wymagają 50l np 5 szt

glonojad 100l

gupik ok np 3 szt

neon inessa 50l czerwony 60 l, zielony ok np 8 szt

bojownik ok

krewetki.

razbora galaxy np 8 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak moge sobie take rybki sprowadzić do 25 L:

 

Kiryski

drobniczki

glonojad

gupiki

neonki tez sie nadają do 25 L? ?

i bojownik, (ale bojownik nie moze wystepowac z innymi rybkami tak?)

są jeszcze jakes gatunki?

 

kiryski to tylko pigneje inne wymagają 50l np 5 szt

glonojad 100l

gupik ok np 3 szt

neon inessa 50l czerwony 60 l, zielony ok np 8 szt

bojownik ok

krewetki.

razbora galaxy np 8 szt.

 

cyt.glonojad 100l

Zależy jaki są też bardzo małe glonojady.

 

neon inessa 50l czerwony 60 l, zielony ok np 8 szt

Wystarczy 35l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żabki? ale jak? one nie muszą miec jakiegoś londu ?:D

nazywa się Karlik Szponiasty, google nie gryzą 8-) ewentualnie poszukaj u nas na forum w innych zwierzątkach akwariowych :D tam napewno coś będzie jakieś doświadczenia z nimi czy coś, sam mam jedną taka sztuke i przyznam szczerze, że jak się pokazuje to przyciąga uwage osób odwiedzających mnie oraz potrafi rozbawić czasem swoimi pozami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie czytałem o tych żabkach i sie dowiedziałem ze jak urosnie to łapie rybki :D heh nie no chyba zrobie akwarjum z gupikow :) ładne rybki podobają mi sie bardzo. moze jakes krewetki :P

Wątpie żeby dały rady, no chyba, że narybek. One dorstają max do 3,5cm także raczej mają marne szanse jeść rybki, ewentualnie jak sobie weźmiesz taką żabke ze zwykłego bajorka dużą to ona chetnie pozjada Ci rybki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...