Skocz do zawartości

[250l] Żyworodne


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem komu mieczyk z gupikami się mnożny ale życzę powodzenia bo mieczyk nawet za gupikami nie patrzy i na odwrót , molinezje tez prowadza własne życie

Ja tylko skomentowalam twoja wypowiedz aby wyjasnic tym co nie sa swiadomi istote krzyzowania rybek :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja tylko jestem ciekaw.ja ci się to wszystko zacznie mnożyc to gdzie ty to będziesz trzymał.bo widze ze chcesz to robic na wielką skale.a uwierz mi jest przy tym trochę roboty.wychowanie jednej partji narybku to około 6m.wtedy dopiero ryby nadaja sie na oddanie ich do sklepu.no chyb że ktos będzie brał od ciebie 3 lub 4 miesięczne podrostki.a skoro wyskakujesz na forum z takimi pytaniami to masz małe doswiadczenie.a licz siły na zamiary.no coż pozostaje mi tylko życzyc ci powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie martwisz miejsca jest pod dostatkiem

 

martwię się tylko tym ile sprzedam

 

Moje pytania sa początkujące ponieważ chce wiedzieć co inni myślą

 

Po za tym licz sobie ze mając po 5 samic wyjdzie ci jakieś 150 narybku z czego przezywa 100

 

100 sztuk na 2 miesiące wysprzedać na około 20-30 sklepów to raczej żaden problem z jednego gatunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dla przykladu ci napisze że gupiki potrzebują temp.góra 24C.lekko zasolonej wody molinezje do 28 ale juz bardziej zasolona woda.jezeli chcesz rozmnazac i hodowac piekne i zdrowe ryby.wiec juz dla tych dwoch gatunków powinnienes mieć 2 osobne zbiorniki.a mieczyki nie lubią soli :mrgreen:

 

to mysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idealne warunki ale po co skoro można pogodzić jedne z drugimi

 

Powiedz mi który hodowca tak ma chyba ze na bardzo wielka skale

 

 

po za tym u nich stoją puste zbiorniki bez niczego i ryby się rozmnażając maja tylko filtr i grzałkę (i wodę :P)

 

a nawet grzałki nie maja bo utrzymują dana tepmerature w danym pomieszczeniu

 

a ja robię to tylko dla satysfakcji, i nie zbijam na tym kokosów wystarczyć ze się zbiornik utrzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...