Skocz do zawartości

zbrojnik, ale jaki gatunek???


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich forumowiczów,

niedawno dostałam zbrojnika ale niestety nie mam pojęcia co to za gatunek... załączam kilka zdjęć, trochę niewyraźne ale pływa jak szalony i ciężko złapać dobrą ostrość. będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie co do gatunku, pozdrawiam Ilona

post-4292-13685158667504_thumb.jpg

post-4292-13685158667782_thumb.jpg

post-4292-13685158668085_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też zrobię, na razie jest malutki (4 cm) wiec chyba przez najbliższe kilka tygodni nic mu się nie stanie w tym 85 litrowym akwa... aczkolwiek zmienię na większe wedle zaleceń, skoro to taki szczególny okaz... :zamieszany: a ja myślałam ze to zbrojnik... tak to jest z początkującymi akwarystami... :oops: dzięki wielkie za radę i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też zrobię, na razie jest malutki (4 cm) wiec chyba przez najbliższe kilka tygodni nic mu się nie stanie w tym 85 litrowym akwa... aczkolwiek zmienię na większe wedle zaleceń, skoro to taki szczególny okaz... :zamieszany: a ja myślałam ze to zbrojnik... tak to jest z początkującymi akwarystami... :oops: dzięki wielkie za radę i pozdrawiam

Dobrze robisz, ze zamieniasz na większy, a co do szczególnego okazu no ba nie którzy nie wiedzą że coś takiego istnieje tylko ja wiedziałem :lol::D:lol: . Jak ma 4 cm. (a wygląda na wiekszego) to się nie męczy problem będzie jak urośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...