Skocz do zawartości

MIKROSPORIDIOZA (gielda Komandosow Krakow)


Molier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Pisze pierwszego posta na tym forum niestety nie po to zeby pochwalic sie swoim baniakiem, ale zeby ostrzec wszystkich ktorym przyjdzie do glowy pomysl zeby kupowac innesy na gieldzie. Niestety jak sie nie slucha dobrych rad dobrych ludzi, to potem sie pokutuje.

 

A zatem jak powyzej, jak rowniez w temacie - ostrzegam przed kupowaniem neonow innesa na gieldzie w krakowie na komandosow. Po szczegoly (u kogo nie kupowac) zapraszam na priv.

 

Moja (postepujaca) lista strat: z 8 neonek, 7 miedzikow, 4 kirysy, 2 skalary ... :roll:

 

Zastanawiam sie czy nie jechac w niedziele pogadac z gosciem .... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się,nie jesteś pierwszy i nie ostatni który dostaje od tego osobnika bezzasadne ostrzezenie. :lol:

 

 

ahaed: reg:4.1. Wszelkie konflikty zaistniałe pomiędzy użytkownikami forum należy rozwiązywać wyłącznie przez kontakt PW. Forum, nie jest miejscem do awantur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o sprostowanie.

Pierwsze ostrzezenie dostałem bezpodstawnie i tak napisał mi jeden z moderatorów na pw.Rozumując dalej skoro pierwsze było nieuzasadnione to i drugie też,w końcu powieliłem w moim poście to co napisał mi moderator.

Teraz dostanę pewnie dostanę trzecie a chciałem tylko pocieszyć użytkownika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pierwsze dostałeś za niedostosowanie tematu do regulaminu giełdy. Z drugie za to co napisałem wyżej.

Widzę jednak, że to w dalszym ciągu jest problem. Wiec powtórzę to raz jeszcze:

reg:4.1. Wszelkie konflikty zaistniałe pomiędzy użytkownikami forum należy rozwiązywać wyłącznie przez kontakt PW. Forum, nie jest miejscem do awantur.

Więc nie rozumiem o co Ci teraz chodzi. :roll:

 

Teraz nie dostaniesz ostrzeżenia. Gwarantuję Ci to! Tylko dlatego, że wyjaśniłem Ci to na PW. Kolejny post w tym stylu i dostaniesz ostrzeżenie z tego samego punktu regulaminu. Mam nadzieję, że się rozumiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...