Skocz do zawartości

mech jawajski (problem)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Dziś moja mama byłą w zoologu i kupiła mi mech tylko sprzedawczyni już nie miała dużo i dała mojej mamie to co miała.

Tylko to jest takie że każdy jest osobno "listek", czy tak ma być i jak go przymocować? Czy on będzie rósł?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To każdą taką malutką(1-2mm) gałązke mam oddzielnie nitką wiązać???

Chodzi ci o milimetry czy centymetry? (nie pomyliło ci się przy pisaniu?) :zamieszany: ;)

 

jeśli to milimetry to wg mnie nie warto się męczyc z przywiązywaniem takiej drobnicy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To każdą taką malutką(1-2mm) gałązke mam oddzielnie nitką wiązać???

chodzi ci o milimetry czy centymetry? (nie pomyliło ci się przy pisaniu?) :zamieszany: ;)

 

jeśli to milimetry to wg mnie nie warto się męczyc z przywiązywaniem takiej drobnicy... ;)

 

 

Chodzi o milimetry bo w sklepie babka nie miała innego i dała taki a mama moja nie wiedziała bo było to zlepione do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałbym sobie spokój z przywiązywaniem takiej drobnicy, ale jak już masz, to wrzuć go do akwarium, niech sobie popływa na powierzchni aż urośnie i jak będzie większy to można go przywiązać.

 

A pro po, czy ktoś gdzieś kiedyś wspominał o czerwonej czcionce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie nie popływa bo go filtr wciągnie :roll:

Zależy gdzie jest ustawiony, u mnie co prawda inny mech ale drobnica pływa po powierzchni czekając na rozrost a reszta przywiązana jest do korzeni czy kokosa. Też jak zakupiłem to miałem mech w częściach gałązki i sporo drobnicy. Od paru dni drobnica pływa po powierzchni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie nie popływa bo go filtr wciągnie :roll:

zależy gdzie jest ustawiony, u mnie co prawda inny mech ale drobnica pływa po powierzchni czekając na rozrost a reszta przywiązana jest do korzeni czy kokosa. Też jak zakupiłem to miałem mech w częściach gałązki i sporo drobnicy. Od paru dni drobnica pływa po powierzchni.

U mnie obojętnie jaki filtr (testowałam każdy- wewnętrzny, kaskade i kubełek), każdy wciągał i mech i wgłębkę :cry:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...