Skocz do zawartości

UNIFILTER 1000 UV recenzje


ISSAC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za tą cenę można mieć kaskadę dającą dwukrotnie lepszą filtrację i oferującą więcej miejsca na media filtracyjne.

Co do tego konkretnego filtra, nie wyróżnia się raczej od innych tego typu. Sama lampa UV w tym filtrze taka sobie, słyszałem raczej negatywne opinie na jej temat, do tego należy sobie zadać pytanie czy taka lampa jest potrzebna ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego pytam czy warto, jeżeli nie warto to po co są sprzedawane dodatkowo sterylizatory nigdy takiego czegoś nie używałem ale że jestem na kupnie nowego filtra więc wziąłem pod uwage odrazu taki ze "sterylizatorem"

 

Jakbym chciał kaskade to bym nie pytał o filtr wewnętrzny...

 

EDIT:

 

to może ktoś mi powie czy warto jest kupić filtr AQUAEL TURBO 650L :?:

Oczywistością jest że to nie będzie jedyny i docelowy filtr, będzie on taką bazą startową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki jest sens kupowania filtra wewnętrznego do takiego litrażu, zwłaszcza z lampą UV ale mniejsza o to...

Z dwojga złego zastanowiłabym się głębiej nad tym aquael'em- jakoś tę firmę darzę większym zaufaniem niż Unifilter, no chyba że zależy Ci na tym breloczku :mrgreen:

Oczywistością jest że to nie będzie jedyny i docelowy filtr, będzie on taką bazą startową

można coś więcej na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki jest sens kupowania filtra wewnętrznego do takiego litrażu, zwłaszcza z lampą UV ale mniejsza o to...

Z dwojga złego zastanowiłabym się głębiej nad tym aquael'em- jakoś tę firmę darzę większym zaufaniem niż Unifilter, no chyba że zależy Ci na tym breloczku :mrgreen:

Oczywistością jest że to nie będzie jedyny i docelowy filtr, będzie on taką bazą startową

można coś więcej na ten temat?

Przecież Unifilter to produkt Aquaela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt :mrgreen:, chodziło mi raczej o sam model "unifilter" co nie zmienia faktu że wewnętrzny do tego litrażu...

 

Jako bazę startową dobrze jest użyc kubełka z dużą liczbą komór, i zrobienie z niego potem filtra biologicznego (nie powiem już że jako bazę startową daje się stary filtr...)

Dlatego też interesuję mnie jaka będzie docelowa filtracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...