Skocz do zawartości

Mam pytanie ...


Ramirezka :))
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znów. Mam pytanie do Administratorów. Miałam konto o nazwie "Ramirezka ;)" i ni z gruszki, ni z pietruszki zabanowali mi mi je. Ciekawi mnie dla czego? Dziś w godzinach popołudniowych chciałam się zalogowaĆ, a tu nagle mi wyskakuje, że konto zabanowane :shock:.W jednym temacie było takie coś napisane : "ahaed: ano wiem superybo i ramirezko. Otrzymujesz bana na tamte dwa konta a na to ostrzeżenie. Zresztą to Twoje nie pierwsze. Więc już się na pewno zdążyłaś przyzwyczaić."

To tak:

Superyba i Ramirezka to są 2 różne konta. Superyba to mojej koleżanki, a MOJE to Ramirezka ;) i miałam tylko 1 ostrzeżenie, więc nie wiem o co chodzi z tym zabanowaniem. Mam nadzieje, że "może" odzyskam konto chociaż mi zabardzo już nie zależy, bo jak mają się zdażaĆ takie sytuacie to wolę poszukaĆ innego forum akwarystycznego.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sęk w tym, że ja praktycznie nie miałam konta od zeszłego roku. Te "Ramirezka ;)" założyłam, bo mi chyba je zabanowali bo coś mnie tam zaczęło wkurzaĆ i napisałam to co poprostu myślę. ;)

 

na innym będzie tak samo albo i gorzej jak będziesz miała kilka kąt

A jeśli o to chodzi co napisałeś powyżej, to mam fajną stronke na której sympatycznie się pisze, ale nie powiem, że tu nie jest fajnie, bo się naprawde dużo rzeczy dowiedziałam. :)

 

Mi tam nie zależy czy odzyskam konto, czy nie, ale poprostu mnie ciekawi za co teraz mnie zabanowali nic złego nie zrobiłam. Starałam się pisaĆ na temat i bez kłótni xD ale najwidoczniej nawet i bez wszystkich sprzeczek są bany :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A proszę bardzo. Jak mówłam nie zależy mi na tym koncie chciałam się tylko dowiedzieĆ czemu zabanowali. A na PW to raczej nie chciałam pisaĆ, bo wole jak wszyscy będą wiedzieĆ. A ahaed ty się nie wymądrzaj, bo myślisz że jak jesteś Moderatorem to wszystko ci można.

 

Mi to tam nie zrobi różnicy czy zabanujesz mi te konto, czy nie, bo i także mogę założyĆ kolejne, kolejne i kolejne ...

 

Nie będę wchodziĆ tu nie potrzebnie. Na innym forum jest dużo lepiej, bo jak coś piszę i np tego nie znajdę w encyklopedii, a ktoś będzie mieĆ doświadczenie z takiem przypadkiem czy coś to mi odpisze bez problemu, doradzi mi, a nie że napisze pierdoły i jeszcze nie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A na PW to raczej nie chciałam pisaĆ, bo wole jak wszyscy będą wiedzieĆ. A ahaed ty się nie wymądrzaj, bo myślisz że jak jesteś Moderatorem to wszystko ci można.

 

No to niech wszyscy wiedzą:

viewtopic.php?f=43&t=14634

Kolejny raz złamałaś regulamin i założyłaś już 4 konto na tym forum. Według regulaminu powinienem dać bana na jedno konto, a na drugie ostrzeżenie. Biorąc jednak po uwagę, że jest to już Twoje 4 konto. Nie dostaniesz ostrzeżenia, otrzymujesz stałego bana na IP.

Kolejna sprawa, jak masz do mnie problem to napisz o tym do administratora. Pozdrawiam i życzę powodzenia na innym forum (lepszym).

 

edit:

 

Kolejnym razem proszę dopisać się do istniejącego już tematu: viewtopic.php?f=33&t=10141&st=0&sk=t&sd=a&hilit=drogie+bravo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...