Skocz do zawartości

Obsada 54L


cwic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Własnie tworzę moją małą azję,

 

54L, FZN1, podłoze: torf + żwir rzeczny, Akwa dosyc mocno zarosnięte z kokosem i korzeniem

 

Obsada narazie wygląda tak:

Bojownik samiec + samica

Prętnik samiec

Razbora Espei 6 sztuk

Bocja siatkowana 2 szt.

Gupik 3 szt (samiec +2 samice)

 

Nie wiem czy dobrze zrobiłem biorąc bocje siatkowane, ale przekonamy się jak podrosną.

 

do prętnika szukam 2ch samic i bardzo możliwe ze dokupię jakiegoś zbrojnika coby pomogł utrzymać czystość.

 

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Własnie tworzę moją małą azję,

 

54L, FZN1, podłoze: torf + żwir rzeczny, Akwa dosyc mocno zarosnięte z kokosem i korzeniem

 

Obsada narazie wygląda tak:

Bojownik samiec + samica

Prętnik samiec

Razbora Espei 6 sztuk

Bocja siatkowana 2 szt.

Gupik 3 szt (samiec +2 samice)

 

Nie wiem czy dobrze zrobiłem biorąc bocje siatkowane, ale przekonamy się jak podrosną.

 

do prętnika szukam 2ch samic i bardzo możliwe ze dokupię jakiegoś zbrojnika coby pomogł utrzymać czystość.

 

Co wy na to?

Za małe na te bocje, jak masz bojowniki to z prętników zrezygnuj, więcej razbor i gupiki to nie azja.

Proponuję ci:

bojownik 2+1

razbora 10 sztuk

cierniooczki 6 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupik zostal z poprzedniej obsady,

 

w takim razie pretnik narazie popływa sam... a co do bocji siatkowanych to zaraz po karłowatych są one najmniejsze, no i opczywiscie co to za azja bez bocji??!!

 

Postaram sie zrobic taka obsadę:

Bojownik 1+1

Prętnik (chyba ze bojownik zacznie nim pomiatać)

Razbora 8 szt.

Bocja siatkowana 2 szt.

 

no i nie wiem co z tym zbrojnikiem, nie jest to azja ale pomaga utrzymać czystosc ... brać czy nie bać ... głosujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gupik zostal z poprzedniej obsady,

 

w takim razie pretnik narazie popływa sam... a co do bocji siatkowanych to zaraz po karłowatych są one najmniejsze, no i opczywiscie co to za azja bez bocji??!!

 

Postaram sie zrobic taka obsadę:

Bojownik 1+1

Prętnik (chyba ze bojownik zacznie nim pomiatać)

Razbora 8 szt.

Bocja siatkowana 2 szt.

 

no i nie wiem co z tym zbrojnikiem, nie jest to azja ale pomaga utrzymać czystosc ... brać czy nie bać ... głosujemy :)

oczywiście że nie brać i oddać bocje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego napisałem "ponoć". Według tego (viewtopic.php?f=104&t=13365) tematu (patrz „czarne wody” południowo-wschodniej Azji), w 45l można trzymać bocje karłowate. Ale prosiłbym o wypowiedź kogoś naprawdę doświadczonego, bo rozwiał te wątpliwości.

 

PS: One mają po 7 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...