Skocz do zawartości

moge dokupić 30hokejówek


adrianoo11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

adrianoo widać ze ci nie zalezy na dobrze rybek .. jeszcze jakis dziwny ...zrobisz jak uwazasz ale ja w kazdym bądz ja razie nie odpowiem na zadne twoje pytanie !!!! mysle ze niektorzy sie ze mną zgodzą .... to jest forum akwarystyczne i nam zalezy na tym zeby rybki sie dobrze czuły .... ale ciebie nie obchodzą rybki tylko to jak one wyglądają w twoim akwarium....mysle ze niepowinnienes wypowiadac sie na tym forum bo sam niewiesz co jest dobre dla twoich ryb !!!!!!! mysle ze NirwAnia rozwazy to co napisałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i

- perfidne nabijanie

i jak ci forumowicze mówią że nie to nie ale zresztą zrób jak chcesz. kupisz to nie będą twoi rodzice musieli robić zupe bo i tak będziesz miał zupe rybną.

W ogóle to powinieneś być zbanowany piszesz sto tematów pod rzad a jak ci mówimy że nie to ty nie słuchasz poprostu zostałeś oficjalnie znienawidzony. TYle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaniqua, po co te nerwy? 30 na pewno nie, oddaj gupiki, ślimaków nie musisz, bo dużo miejsca nie zajmują. Oddaj może bocje? A jeżeli ci na nich zależy do nie kupuj hokejówek, oddaj gupiki i dokup ze 3 bocje. Będzie super!

Ale możesz oddać gupiki i bocje i kupić 10 hokejówek!

Mam nadzieję, że w miare dobrze to oceniłem.

A nawiasem mówiąc, Shaniqua to paletki w 100 litrach to też nie najlepiej.

Podzielam zdanie NirwAni. Nie nabijaj postów... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja apeluje do NirwAni- jako jedynego moderatora, o zbanowanie użytkownika adrianoo11 gdyż jego posty są bezsensowne, a rybki traktuje jako zabawkę, która jak widać szybko mu się nudzi i chce wciąż dokupować nowe rybki :(

 

człowieku, czy Ty nie rozumiesz że masz skalary? one są agresywne i wszystkie te 30 hokejówek stały by się ich obiadem, nie wspominając już o i tak istniejącym przerybieniu Twojego akwarium. Poczytaj trochę o akwarystyce, o akwarium, o hodowaniu rybek, a nie o wszystko się tutaj pytasz. Trzeba mieć także swoją własną wiedzę...

i najważniejsze poczytaj o tych rybach, które już masz, gdyż mam wrażenie że nawet o nich niczego nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...