Jump to content

młodziki

Rybaska *
 Share

Recommended Posts

hej gdy dziś rano obudziłam się i patrze w akwarium a tu co ...... młodziki pływają malutkie ze 20

gupiczki malutkie nie wiem co mam z nimi zrobić ja wydam je ale na razie nie mam komu

na razie trzymam je w słoiku i karmie zmielonymi płatkami dla ryb

pytanie 1

czym mam je karmić

pytanie 2

w czym ma je trzymać ( myślałam o malutkim akwa ( 10 l )

pytanie 3

( nie do tematu ) w minimum jakim akwa mogę trzymać bojka wspaniałego (bo może uda mi się namówić rodziców )

na pierwsze pytanie sama sobie juz odpowiedzialas, mozesz je karmic zmielonymi platkami. przejsciowe akwarium dla malych gupikow moze byc tez 10 litrowe ale z czasem bedzie ciasno. a na trzecie pytanie odpowiedzi poszukaj bo co druga osoba sie pyta o to samo:)

NIE KUPUJ ZDNEGO BOJOWNIKA DO TEJ obsady nie pasuje i będzie mu tam caisno................... jak chcesz bojownika to zrób akwarium z prętnikami ,bocjami i tam daj bojownika będzie ladnei duzo roslin cos plywającego bo bojowniki buduja gniazda pianowe zreszta jak inne ryby labiryntowe jali wiesz o czym mówię

kaluza to kaluza, nie lapalem ich osobiscie, nei wiem, jak wygladaja kaluze, ale z tego co czytalem, sa to wody miedzy bruzdami na polu w ktorej rosnie jakis jeden bambus, wiec nie wiem, czy ta kaluza jest rozlegla, czy plytka, czy jak morze...

Share

• Create New...