Skocz do zawartości

TETRA TEC IN1000


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przymierzam się do zakupu w/w filtra wewnętrznego (bo z moją tetrą ex700 już mam dość - tak dokładnie przesiadam się z filtra zew. na wew.). Akwa to 112 litrów i czekam na opinie na temat tego filterka, czy jest dobry czy raczej badziewie. Ewentualnie czekam na jakieś podpowiedzi co można innego wewnętrzego zainstalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może właśnie dlatego masz problem, że nie dasz mu dojrzeć? Ja w 160 l mam ex600 czyli mniejszy od Twojego i świetnie daje sobie radę z przerybionym roślinniakiem. Czyszczę go raz na pół roku. Może spróbuj zmienić wkłady na inne bo wymiana na wewnętrzny to żadna inwestycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że też i rurki zachodzą glonami i niestety też trzeba co dwa tygodnie czyścić a rozpiąć to ustrojstwo to człowieka trafia. Owinąłem tasmą PCV gumowe węże ale to i tak nic nie daje. Chociaż zauważyłem że po dołożeniu filtra wew. tetra ex chodzi już trzeci tydzień - co prawda ciśnienie nieznacznie spadło ale jest do przyjęcia. Zobaczymy jak będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tetra EX700 w 112l i jest git. Wcześniej miałem IN1000 jakieś 3 m-ce, nawet mam go jeszcze ale nie używam. To filtr mechaniczny w sumie radził sobie z tym akwarium ale... Jest wysoki, właściwie przez całą wysokość mojego akwa no i zajmuje jednak trochę miejsca dlatego wymieniłem go na kubełek. Na twoim miejscu zostałbym przy kubełku, ale jeśli jednak chciałbyś IN1000 to mogę ci sprzedać mój w jakiejś dobrej cenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...