Skocz do zawartości

Gdzie w pozaniu skompletuje oświetlenie.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od raz przepraszam bo nie wiem czy tu powinienem założyć taki temat, ale będę robił obudowę do nowego akwa 100x30, takich w standardzie nie ma, więc muszę się podjąć tej budowy. Problem mam tylko taki nie wiem gdzie po za allegro kupić zestaw oświetlenia lub belkę gotową do przykręcenia pod pokrywę w poznaniu, mam obawy że jak wyślą taki zestaw razem ze świetlówkami kurierem to może to nie dotrzeć w całości. Czy ktoś może mi pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli obawiasz się kupować na allegro [to poczęści słuszne] są dwa wyjścia.

 

1. Poszperać po sklepach elektrycznych i po marketach budowlanych w stylu obi czy castorama. Na pewno będą mieli meblowe oprawy świetlówkowe, idealne do własnoręcznie robionej pokrywy.

 

2. Kupić w sklepie internetowym, ja tak zrobiłem i wszystko jest ok.

Paczki przychodzą nieuszkodzone i skompletowane, pamiętaj że przy kurierze możesz [i powinieneś] sprawdzić czy zawartość nie jest uszkodzona, do tego możesz zapłacić "za pobraniem" czyli dopiero wtedy jak sprzęt trafi do Ciebie i sprawdzisz czy paczka jest ok. No i oczywiście masz prawo do zwrotu przesyłki i tego nie może Ci żadna firma odmówić ;)

 

 

Przy czym nie kupuj gotowych belek oświetleniowych akwarystycznych, ani przerabianych gotowych zestawów świetlówkowych [akwarystycznych], zapłaciłbyś 2x drożej za to samo co sam możesz lepiej zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...