Skocz do zawartości

Co z tym filtrem???


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z filtrem aqua szut T-head 750,coś się w nim zatyka,chodzi 3 dni i potem bąbelki prawie nie lecą,wyciągam,gąbka czysta wirnik też,włączam nie idzie,dopiero za którymś razie załapie,filtr ma ze 2mce ,pierwszy tydz szedł tydzień,potem 2 tyg po myciu a teraz coraz gorzej,już sama nie wiem co się dzieje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy od tego, czy tylko bąbelki powietrza nie lecą, czy wogóle nie pompuje wody. jeżeli pompuje wode a problem jest tylko z powietrzem, to moze byc przypchany wężyk, przypchany zaworek, albo też przypchany element dyszy wylotowej pompy do którego mocowany jest weżyk zaciągajacy powietrze... jeżeli natomiast wogóle nie pompuje to istotnie trzeba złożyc reklamacje w sklepie. (ja osobiście mam turbo 550 i też czasem miewam problemy z powietrzem, ale jakoś zawsze jak tu pogmeram czy tam postukam to w końcu zaczyna zasysać :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to była przyczyna ale wyjełam filtr i obnizyłam troszke gabke i zadziałało od tej pory chodzi elegancko wiec mam nadzieje że to była moja wina bo za mocno gabka była naciągnieta i napowietrzacz nie działał i więcej tak się nie stanie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...