Skocz do zawartości

skrzynka na testy/preparaty


trot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie mi się w domu nudziło dlatego zmontowałem skrzyneczkę na testy.

 

Zbudowana jest z kilku kawałków sklejki 4mm, dwóch zawiasów, meblowego zatrzasku. do łączenia elementów użyłem kleju montażowego, zszywek tapicerskich oraz śrubek .

 

Otwory na preparaty wyciąłem koronką, sklejka w której są wykonane ma swoją bliźniaczą tylko kilka cm niżej -> dzięki temu się nie przewracają ;)

A namalowane rybcie to dzieło mojego kofania ;))))

 

ps. mówi że nie dokończone

post-2156-13685156764648_thumb.jpg

post-2156-13685156765051_thumb.jpg

post-2156-13685156765422_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie głupie ale nie widzisz w ogóle etykietek.Nie lepiej było zrobić np na drzwiczkach w szafce pod akwarium taką płytkę właśnie z okrągłymi otworami a pod nią jakieś 2-3 cm płaską podstawę wszystko jako półeczka . Wtedy otwierasz drzwiczki i widzisz etykietki no i wszystko się stabilnie trzyma, a konstrukcja zaledwie z dwóch kawałków sklejki ;-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum rozwinęła się ciekawa dyskusja na temat testów, wyszło z niej mniej więcej mówiąc w wielkim skrócie, że cudze chwalimy swego nie znamy. Jeżeli chodzi o GH i NO3 Zoolek jest jednym z najlepszych testów, inne parametry również nie odbiegają od tych firmowych a swoją drogą JBL czy Sera też nie są takie dobre. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to powiem tak:

uważam, że przy amatorskim akwarium takie jak moje nie ma co się spinać i kupować cere czy jbl! wolę w sklepie internetowym zamówić testy zooleka i zapłacić 15-18 zł za sztukę ;) .

 

Kiedyś kupiłem testy firmy RATAJ ale już tego więcej nie zrobię ponieważ po kilku miesiącach od zakupu test na no3 przestał działać ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...