Jump to content

Filtr do akwarium 112L


Recommended Posts

Witam
Jest to mój pierwszy post, jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o akwarystykę, od kilku dni czytam, czytam i czytam, a czym więcej czytam, tym mam większy mętlik w głowie, natłok informacji jest przytłaczający, z tego jeszcze jedne wykluczają inne. Zakupiłem akwarium 112L, jestem na etapie zbierania sprzętu i informacji. Obecnie utknąłem na etapie wyboru filtra, kiedy wydaje mi się, że znalazłem coś odpowiedniego, po chwili spotykam się z opiniami, że to syf, tandeta itd.
Na początku byłem przekonany do filtra wewnętrznego, no ale tradycyjnie internet szybko mnie zweryfikował i teraz bardziej skłaniam się w stronę kubełkowego, i tutaj jest problem, szukam czegoś do max 400 zł i w miarę cichego.
W oko wpadł mi Tetra EX 700 Plus czy jest to dobry filtr? a może w tej cenie znajdę coś lepszego? ewentualnie może faktycznie jakiś wewnętrzny? akwarium nie jest duże, więc czy kubełkowy to must have?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Kubeł. Zewnętrzny filtr. Poszukaj używek eheim 2215 lub eco , jbl 900, tetra 1200 lub ich odpowiedniki. Lepiej mieć nadfiltrację niż się potem denerwować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...