Skocz do zawartości

Babka piaskowa


RYBEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dostałem prawie 2 tygodnie temu od znajomego Babke piaskową, i rybka jak narazie jest żwawa i wygląda na zdrową ma około3.5 cm.Niezauważyłem jednak żeby jadła pokarm z innymi skubnie conieco płatków ale niewiele a słyszałem że to żarłoczne ryby, więc dałem jej żywe larwy komara jednak po złapaniu je wypuszczała.Chyba jedyne co może jej narazie służyć za pokarm to młode Gupiki zauważyłem że wszystkie młode pływają w grupie ,to chyba dowód ze czegoś się boją wiec chyba ta babka na nie poluje , ale jeśli nic nieje to obawiam się że padnie z głodu. Może ktoś miał już jakieś doświadczenie z tą rybką i podpowie mi czym ją karmić bo naprawde to fajna rybka i szkoda by mi jej było.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,moja żywi się narazie Gupikami wiem bo wczorajszej nocy czatowałem z latarką przy akwarium,nawet mnie to zdziwiło że taka mała rybka może upolować i zjeść rybe o polowe mniejszą od siebie. Kupił bym jakąś mrożonke ale troche się obawiam bo ostatnio po karmieniu mrożonką miałem plage Wypławków,czy jest jakiś sposób karmienia żywym pokarme bez ryzyka że coś sie przywlecze np: pasożyty,choroby itp.? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...