Skocz do zawartości

Obsada akwarium 120 litrow


tomas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a tam bedziesz się meczy - gdzie mieszkasz? :P możesz wpadać do mnie po młode jak już się czubki wreszcie zaczną rozmanażać :D

 

Dziwiw mnie że jeszcze rybki moje nie mają dziecków... może akwa za małe i nie chcą się zagęszczać. Coś czuję że w nowym akwa zaaczną a zaaczną xD Zresztą chyba mojej żółtce zaczyna się brzuszek powiększać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akwarium im nie przeszkadza, zaczynalem od akwarium chyba 12 litrow mialo, moze 15, dostalem je od dziadka, takie male ramowe,na srodku stala taka miska jak na ogorki zasypana piaskiem, w niej posadzilem jakas wodna trawe i wpooscilem chyba ze 2 gupiki, moze 3 nie pamietam, mojej mamie sie podobaly bo samce maja ladne ogony. Moze po miesiacu bylo ich okolo 50 sztuk, moze troche wiecej jak miesiac, wtedy bylem zielony i nie wiedzialem co sie z tym robi.

 

Jestem z Opola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gupiki są najlepsze na początek. koleżanka chce założyć akwa, ale że nie ma funduszy to chyba jej wspaniałomyślnie podaruję kilka sztuk narybku kiedy. Do słoika i git. Jak już się zaszczepi to sobie sprawi większe akwa, i tyle nie? Niech się narazie szkoli dziołcha.

 

Czyli mozesz sprawić sobie ładne stadko z 20 (?) neonków, dorzuć kilka gupików, glonojad i styknie. Chyba. Niech bardziej doświadczeni poprawią xD

 

 

 

łiii, daleeko xD musisz sobie znaleźć bliżej dostawcę żywego pokarmu heh xD

 

Posadzisz gupiki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...