Skocz do zawartości

bocja wspaniała i ślimaki


Rekomendowane odpowiedzi

a może znacie inne sposoby wytępienia ślimaków oprócz zniszczenia ślimaka ślimakiem i zniszczenia ślimaka bocją. po za tym nie cieszyło by mnie gdyby po ścianie zasuwałby mi 3 cm ślimak. marchewka też odpada. mój kumpel z akwa 300 litrów próbował zrobić raj dla rybek BEZ ślimaków.udało mu się zrobić raj dla rybek, ale ze ślimakami. próbował marchewy ale nie podziałało. w końcu kupił dwie bocje wspaniałe i 2 miesiące potem nie miał żadnego ślimaka. do atreyu - dobrze, że nie kupujesz ryb ze sklepów w których są ślimaki, ale ja mieszkam na takim zadupiu że mam do wybory dwa zoologiczne. w jednym sztuka bocji kosztuje 30zł :shock: i często po powierzchni pływają zdechłe ryby, a w drugim zoologicznym mają bardzo ładne zdrowe ryby i nigdy nie pływają tam zdechłe ryby. mają też większy wybór roślin i ryb i mają tanio, tyle że po ścianach zasuwają zatoczki. :cry:

 

 

dzięki atreyu

w końcu wiem co zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja współczuje łapać taką pożyczoną bocje -> zanim ją odłowisz to rozwalisz pół akwa.

uważam że lepszym rozwiązaniem dla ciebie były by helenki -> bo będzie na stałe

bocje oddasz a wszystkie jaja które zostaną na liściach, w żwirze i bóg wie gdzie jeszcze za kilka tygodni zamienią się w kolejną plagę

nie masz możliwości trzymać bocji non-stop kup ślimaki kanibale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...