Skocz do zawartości

JAKI FILTR DLA BOJOWNIKÓW


Rekomendowane odpowiedzi

Jest to 52 Litry, jeszcze malo roślin tzn. nie bardzo sie rozwinęły jeszcze, akwarium ma dopiero tydzień, jak już przeczytałammusi dojrzeć. jest to akwarium szećcienne więc dość wysokie, niestety w związku z tym ma dość małą powierzchnię nie chce zatem, żeby moję bojowniki miały w nim lekki mixer, bo nie o to chodzi. Mam plany trzymać tam jednago samca z 3 samiczkami, ale to dopiero po zakończonym urządzaniu i krewetki Red'y. O ile na temat grzałki nie mam problemu to niestety z filtrem już tak. Chce stworzyć rabkom jak najbardziej optymalne warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr zewnetrzny jest bzdurą do tak malego akwarium, lepiej wyposaz sie w wewnetrzny.

ciekawe stwierdzenie- chyba lepiej wziąć zewnętrzny aby nie zajmował cennego miejsca w akwarium- nieprawdaż?

Filtry wewnętrzne są dosyć duże i zaśmiecają nie potrzebnie akwarium, przy czyszczeniu ich trzeba je całkowicie wyciągać przez co stresuje się ryby a część syfu z filtra i tak z powrotem wpada do akwarium. Nie sądzę iż należy wydać nie wiadomo ile pieniędzy i kupić filtr zewnętrzny- wystarczy choćby kaskada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...